Print Page | Close Window

ÖNEMLİ DUYURU HATİM KAMPANYASI İÇİN

Printed From: www.hz-muhammed.net
Category: EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED HAKKINDA KAYNAKLAR
Forum Name: SİZDEN GELENLER
Forum Description: Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (s.a.v) İçin Yazmış Olduğunuz Şiirler, Makaleler vb.
URL: http://www.hz-muhammed.net/forum/forum_posts.asp?TID=4351
Printed Date: Ağustos 14 2018 at 19:51
Software Version: Web Wiz Forums 10.17 - http://www.webwizforums.com

Topic: ÖNEMLİ DUYURU HATİM KAMPANYASI İÇİN
Posted By: kaptan
Subject: ÖNEMLİ DUYURU HATİM KAMPANYASI İÇİN
Date Posted: Mart 18 2008 at 23:26
   SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞLERİM HATİM BAŞLATMAK İSTİYORUM EGERKİ SİZDE İSTİYOSANIZ YORUM YAZIN BENDE BAŞLATMAK İSTİYORUM HER AY YAPACAGIZ BİR OLUP BERABER OLUP ALLAH RIZASI İÇİN OKUYACAGIZ CÜZLERİ İNŞ DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM

GELİN BİRLİK OLALLIM ALLAH C.C RAZI OLSUN ŞİMDİDEN

-------------
RABBİM BÜTÜN KARDEŞLERİMİZ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN DOGRU YOLU BULMAYI NASİP ETSİN AMİN . . .

Replies:
Posted By: ...SuLe...
Date Posted: Mart 18 2008 at 23:38
Allah razı olsun kardeşim... kutlu doğum için bi hatim başlatabiliriz ilk olarak...  TAKDİR ALLAH tan..  1 ve 2, CÜZLERİ ALAYIM inşALLAH... SELAM VE DUA İLE... 

-------------
       gunah KALBE islemesin

Date Posted: Mart 18 2008 at 23:41
ALLAH C.C RAZI OLSUN HEMNE HAZIRLIYORUM 1 2 CÜZLERİ VERİYORUM
KARDEŞİM SGOL DUA İLE

-------------
RABBİM BÜTÜN KARDEŞLERİMİZ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN DOGRU YOLU BULMAYI NASİP ETSİN AMİN . . .

Posted By: takoaksa
Date Posted: Mart 18 2008 at 23:45

abi banada bir cüz verirseniz okurum Allahın izniyle,cevabınızı bekliyorum Allah arzı olsun selametle....

-------------
www.fethullahgulenhocaefendi.tr.cx

Date Posted: Mart 18 2008 at 23:49
HANGİ CÜZÜ İSTERSİN KARDEŞİM VE İSMİN BAHŞEDERSEN VERİRİM TABİKİ CANIM KARDEŞİM ALLAH C.C RAZI OLSUN

-------------

Date Posted: Mart 18 2008 at 23:52
abi 3 olabilir uygunsa,ismim talha

-------------

Date Posted: Mart 18 2008 at 23:53
TABİKİ KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN

-------------

Date Posted: Mart 18 2008 at 23:55
çok sağolun abi Allah sizdende razı olsun teşekkür ederim Allaha emanet olun

-------------

Date Posted: Mart 18 2008 at 23:58
SENDE KARDEŞİİM BU HATİM HER AY DEVAM EDECEK KATILMAK İSTERSEN ALLAH RAZI OLSUN CÜÜMLEMİZDEN DUA İLE

-------------

Posted By: hayriye.
Date Posted: Mart 19 2008 at 10:25
öncelikle Allahım razı olsun hayırlı bir amel baslattınız kardesim

4.5.6.7.8.9.10. cüzleri ben aldım ins yanlız ne zamana kadar okunacak bildirirseniz iyi olur

-------------
AHHH EFENDİM BİRBİLSEN HALİMİ
ESİR ALMIS BU NEFSİM BEDENİMİ

Date Posted: Mart 19 2008 at 23:24
ALLAH C.C RAZI OLSUN KARDEŞİM BU GÜZEL KAMPANYA HER AY DEVAM EDECEK DUA İLE KARDEŞİM 15 NİSAN SON TARİH

-------------

Posted By: feride
Date Posted: Mart 21 2008 at 18:36

Allah (cc)razi olsun kardeslerim bende katiliyorum  11. cuzu aliyorum. ve yakin zamanda bir bebek bekliyorum dualarinizi eksik etmezseniz sevinirim Allaha emanet olun.

Date Posted: Mart 21 2008 at 22:21
dualarımız sizinle kardeşim 11.cüzü veriyorum allah razı olsun

-------------

Posted By: aslıhan
Date Posted: Mart 22 2008 at 00:16
15.cüzü alayım inş...

Date Posted: Mart 22 2008 at 23:56
tabiki kardeşim allah razı olsun

-------------

Posted By: hpolater
Date Posted: Mart 23 2008 at 20:05
selamun aleyküm kardeşlerim,sizden dua dileniyorum eşimle aram kötü Allah göstermesin boşanabiliriz.hayırlı dualarınızı esirgemeyin 15 nisan sonmuş bu hatim programında bende 16.cüzü alayım inşallah hemen bu akşam okuyacağım nasip olursa.. Allah'a emanet olun, Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun,Efendimiz (s.a.v)hazretleri şefaatçiniz olsun.İnşaallah,

-------------
selamun aleyküm

Date Posted: Mart 23 2008 at 23:50
DUA EDERİM TABİ KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN Bİ DE KARDEŞLERİM OKUYAN LAR OKUNDU DİYE CVP YAZARLARSA SEVİNİRİM DUA İLE

-------------

Posted By: adnan
Date Posted: Nisan 10 2008 at 19:20
  S.A KARDEŞİM HATİME BERABER BAŞLIYALIM ÇOK GÜZEL OLUR ALLAH ŞİMDİDEN SENDEN RAZI OLSUN....

Posted By: adnan
Date Posted: Nisan 10 2008 at 19:22
S.A KARDEŞLERİM BU GÜZEL VAKİTLERİN KIYMETİNİ BİLELİM PEYGAMBERİMİZİ BOL BOL ANALIM VEDE KURAN-I KERİMİ DEFALARCA HATİM EDELİM DUA EDELİM....HATİM İNDİRMEK İSTEYEN VARSA BERABER YAPABİLİRİZ MSNEM mailto:ozturk_gevas@hotmail.com - ozturk_gevas@hotmail.com bekliyorum

Posted By: imanli_genc1988
Date Posted: Mayıs 09 2008 at 18:37
bundan sonra kutlu dogum haftasında hatim okuyarak  destek cıkalım.

-------------
MAŞALLAH LA KUVVETEİLLAH...

Date Posted: Kasım 29 2008 at 09:06
hepinizden allah razı olsun

-------------

Print Page | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk