Print Page | Close Window

Peygamber Sevgisini Suistimal Eden Sitele

Printed From: www.hz-muhammed.net
Category: FORUM GENEL KURALLAR - ÖNERİLERİNİZ / İSTEKLERİNİZ
Forum Name: Önerileriniz & İstekleriniz
Forum Description: Önerileriniz & İstekleriniz
URL: http://www.hz-muhammed.net/forum/forum_posts.asp?TID=2172
Printed Date: Temmuz 05 2020 at 00:03
Software Version: Web Wiz Forums 10.17 - http://www.webwizforums.com

Topic: Peygamber Sevgisini Suistimal Eden Sitele
Posted By: macit
Subject: Peygamber Sevgisini Suistimal Eden Sitele
Date Posted: Nisan 28 2007 at 10:10
merhaba dostlar

Aşağıda örnekleri görünen sitelerin veya maillerin internette çok fazla dolaşmaya başlamasından dolayı bu uyarıyı yapmak zorunda kaldık.bu tür siteler muslumanların bazı duygularını istismar ederek sitelerinin ziyaretçi sayılarını artırmaya çalışıyorlar. KESİNLİKLE BU TÜR SİTELERİN ADRESLERİNİ GÖRMEZLİKTEN GELİN. VE BU TÜR SİTELERİN PRİM KAZANMAMASI İÇİN O SİTELERİN ADRESLERİNİ HİÇ BİR ŞEKİLDE BAŞKA YERLERE TAŞIMAYIN. ZİRA KÖTü AMAÇLARINA ALET OLABİLİRSİNİZ.

PALAVRA ÖRNEKLERİ :

Palavra - 1 ************************** bu sitede Dinimizle Peygamberimizle ve Allah ile dalga geciliyor bunu görünce cok üzüldüm utandım bu danimarkalı karikatürcülere sesiz kalmak istemiyorum lütfen sizde kalmayın :(:(

Palavra - 2 ************************ sitesi Peygamber Efendimizin yeni karikatürlerini yayınlayacakmış. Henuz karar verememişler. Bunun için bir anket düzenlemişler. Lütfen yukarıdaki siteye girip oyunuzu hayır olarak kullanın.

Palavra - 3 ************************ sitesinde Peygamber Efendimizin karikatürleri yayınlanıyor. Lütfen bu siteye girip karikatürlerin kaldırılması için mail gönderin.

Siz de, rastladığınız  benzer mantıkdaki sitelerin adreslerini ve linklerini kaldırarak, kullandıkları taktikleri  buradan ifşa edebilirsiniz.

Replies:
Posted By: kaderim
Date Posted: Nisan 29 2007 at 13:39
Selamun Aleyküm , din kardeşim yüreğine sağlık güzel bir konuya değinmişsin uyarıda bulunduğun için tşk ederim ALLAH razı olsun a.e.o

Posted By: bensu
Date Posted: Nisan 30 2007 at 23:56
ya gerçektende çok güzel bir konu bu

-------------

Date Posted: Nisan 30 2007 at 23:57
Bence bu sitelerin adlarını verebiliyorsak verelimki arkadaslarımız bu gibi tuzaklara düşmesinler . .

Posted By: caresiz
Date Posted: Mayıs 04 2007 at 20:31
Mail adresi tam nedir sorabilirmiyim ?  ve oraya en kisa nasil ulasabilirim?

Date Posted: Mayıs 05 2007 at 19:55
Benim bilgim yok ama yöneticilerimizden bilen vardır

Posted By: **TUANA**
Date Posted: Mayıs 06 2007 at 14:56
evet kardeşim gerçekten o kadar üzücü bir olayki rabbim ıslah etsin gönüllere ekilen sevginin muhammed aşkının herkeste olması için dualarımızı eksit etmeyelim.amin

-------------
salatuselam alemlere rahmet olarak gönderilen sevgili peygamberimiz hz.muhammed(s.a.v)ve tüm inananların üzerinde olsun..

Posted By: nehir
Date Posted: Mayıs 11 2007 at 22:13
ne yazik bunları yapanlara.Allah ıslah etsin ne diyebilirz ki

-------------
Nehir

Posted By: DYLsuhan
Date Posted: Mayıs 16 2007 at 19:14

SeLamün ALeyküm...Sitenize ilk giri?im ve ilk yorum yazy?ym bu.Güzel ve bi o kadar da sykyntyly oldu?um bi konu üzerine denk gelmi?im.Bu gibi sitelerin ilgi görmesi tamamiyle ço?u ki?inin bu konularda bilgisi olmamasydyr.Çünkü bu gibi konularda cahil(yanly? anla?ylmasyn bilmemek anlamynda kullanyyorum) olabilen çok insan var ve cahil insanlary yönlendirmek kadar kolay bi?ey de yoktur.Böyle konu üzerine de?inildikçe insan farkedebiliyor görünenle gerçek arasyndaki farky..Afedersiniz ama google a bi dini terim yazdy?ymyzda bile kar?ymyza çykan görüntü rezillikten ba?ka bi?ey olmayabiliyor.Bu sefer müslümanlaryn bu siteleri kasti yapty?y yanylgysyna dü?en çok tanydy?ym oluyor direkman da suizanda bulunuluyor malesef..Biz engellemeye çaly?sakta virüs gibiler ma?Allah:)Neyse ilk giri?te edep bilmek lazym burda kesiyim  yorumumu.Hayyrly konularda yorumla?mak dile?iyle...A.E.O'lun

-------------
Hayaty Komedi SayanLar Son Espiriyi Yyi Dü?ünsünler...

Posted By: aslıhan
Date Posted: Mayıs 16 2007 at 19:24
çok teşekkür ederiz bizleri uyardığınız için çünkü bu tarz tuzaklara düşmek çok kolay olacaktır........

Date Posted: Mayıs 18 2007 at 10:55
buna emin ola bilirsiniz.tuzaklaryna dü?ürmekte insanlar çok uzmanla?ty

-------------

Posted By: banakulakver
Date Posted: Mayıs 19 2007 at 22:50

gerçekten çok güzel bi uyarı ben de bu tuzağa düşürmeye çalıştıklarından biriyim işin en kötü tarafıda bizim insanlarımızın bu tuzağa çok çabuk düşmeleri ve buna alet olarak yaymaya çalışmaları Rabbim onlara fırsat vermesin inşallah

-------------
ALLA KÜLLİHAL ÖLECEKSİN AZABA DAYANABİLECEĞİN KADAR GÜNAH İŞLE...

Posted By: ummugulsum53
Date Posted: Mayıs 21 2007 at 21:38
Benim konum burasi için uygunmu bilmiyorum ama gezinirken fark ettigim ilginç ve degisik bir resim gördüm. Açiklamasina bakinca Belçikada bir Kilisede böyle bir heykelin oldugunu okudum. Detaya inince dehsete kapildim. Bu kadarmi rezalet olur?
Asagida yazilan yazi kisaca: Bu resimler Belçikada bir Kilisede çekilmis. Heykeller ile yerde olan kisinin elinde Kuran ile Hz Muhammed (s.a.v.) oldugu ve Hiristiyanligin Islamiyetten üstün oldugu gösterilmek istenmis.
Yapilacabilecek bir sey yokmu?
Birde bazen gezinirken bir takim web sitelerinde Peygamberimiz'i (s.a.v.) çok çirkin ifadelerle, resimler ve karikatürlerle gösteriyorlar. Bu siteleri sikayet edebilecegimiz bir merci veya onlara derslerini verebilecek bilgisayar uzmanlari yokmudur?

Posted By: cepan
Date Posted: Mayıs 23 2007 at 13:47

arkadaslar gercektende guzel bır konuyu ele almıssınız kı ınsallah RABBİM hepsını ıslah eder.Bazı ımanı zayıf ınsanlar ne yazıkkı boyle seylere ınanıyorlar RABBIM af etsın hepsı ıcın dua edelım.

Posted By: gülpeygamberim
Date Posted: Mayıs 27 2007 at 18:51
 konu guzel yapilmasi gereken nedir sadece o stelere girmemekmi? bu sorunu halledecekmi ben cok daha etkili bir cozum bulmak lazim.

-------------
güllere asik

Posted By: melik
Date Posted: Haziran 02 2007 at 11:54
VAY HALLERİNE  arkadaşlar siz gönlünüzü ferah tutun muhakkaki yüce Allah onların cezasını verecektir.

-------------
çömlek

Posted By: merve uran
Date Posted: Haziran 02 2007 at 13:06
s.a arkadaslar su sitelerin adlarını verinde bizde düşmeyelim .allah böyle insanları ıslah etsin allah razı olsun uyardıgınız için

-------------
hostur bana senden gelen ya gonca gül yahut diken ya hila'at_ü yahut diken NARINDA HOS NURUNDA HOS

Posted By: ahirzamanda1kul
Date Posted: Haziran 02 2007 at 20:19

bu yazıyı yayınlamışsınız güzel..fakat yayınlarken niye sitelerinde adını vermiyosunuz.biz ne bilelim hangi sitenin ne yaptığını.ona göre önlemimizi alırız..ondan sonrada insanlık susuyo müslümanların sesi niye çıkmıyo deniliyo..bunları dedirtmeyelim kendimize Allah aşkına..

-------------
http://imageshack.us">

Posted By: AFFEYLE_ALLAHIM
Date Posted: Haziran 05 2007 at 10:58
sevigli arkadaşlar yazmamasının sebebi en başta belirmişti

bu tür siteler muslumanların bazı duygularını istismar ederek sitelerinin ziyaretçi sayılarını artırmaya çalışıyorlar. KESİNLİKLE BU TÜR SİTELERİN ADRESLERİNİ GÖRMEZLİKTEN GELİN. VE BU TÜR SİTELERİN PRİM KAZANMAMASI İÇİN O SİTELERİN ADRESLERİNİ HİÇ BİR ŞEKİLDE BAŞKA YERLERE TAŞIMAYIN. ZİRA KÖTü AMAÇLARINA ALET OLABİLİRSİNİZ.

yanı onların sitelerin linklerine tıklayarak hitlerini artmasına yardımcı olacağız.ve bizlerim musluman duygularımızı kötüye kullanarak ziyaretçi sayısını artıracaklar.siteinin linkıne tıklayıp siteye bağlandığımızda onların prim kazanmasına yardımcı olacağız ve onlar siteye daha çok tanıtacaklar.benim tahminim bu macit kardeşimiz bu yuzden yazmamış olabilir  

SİTELERİN ADRESLERİNİ HİÇ BİR ŞEKİLDE BAŞKA YERLERE TAŞIMAYIN. ZİRA KÖTü AMAÇLARINA ALET OLABİLİRSİNİZ.

-------------
Dikkat!!!Forumda Konu Kirliliği olmaması için;ekleyeceğiniz yeni konunun forumda ilgili kategori altına eklediğinizden lütfen emin olunuz.

Posted By: ahirzamanda1kul
Date Posted: Haziran 06 2007 at 00:03
ALLAH KORUSUN..

-------------
http://imageshack.us">

Posted By: hayrunnisa
Date Posted: Haziran 10 2007 at 10:37
Allah razı olsun kardeşim ben bu steye yani üye oldum müsdenizle ve ençok ilgimi çeken şeyde sayfanın sol üst köşesindeki 2 ibare oldu bunlar benim çok hoşuma gitti gerçekten Peygamber efendimiz(s.a.v.)hakında hazırlandığını anladım ve teşekürü bir borç bildim Hepinize teşekür ederim.

sahte konularla insanları istismar eden sitelere gelince evet böyle siteler var dini konular adı altındane tür nahoş durumlarla karşılaşılıyor hepimiz çok dikat etmsi gereken bi konu paylaştığınız için teşekürler.

Date Posted: Haziran 11 2007 at 10:06
Originally posted by gülpeygamberim gülpeygamberim wrote:

bu bolumu hazirlayan arkadas bu sitelerin ismini neden yazmadigini ögrene bilirmiyiz belki dusundugun birsey var yaz herkes okusun bilgilensin

SEVGİLİ KARDEŞİM BU SİTELERİN HEPSİNİ HEMEN HEMEN BİLİYORUM DİNİMİZE PEYGAMBER EFENDİMİZE HAKARET EDEN SİTELRİN HEPSİNİ AMAMÇLARINI DA BİLİYORUM AMA ONLARI BURDA VERMEK OLMAZ BURDA VERİRİSEK ONLARA YARDIMCI OLURUZ BUNU UNUTMAYIN ONLARI HİTİ NE KADAR ARTARSA O KADAR REKLAM YAPARLAR.ONLARIN LİNKINI VERİRMEK BİZLERE YAKIŞMAZ

BİZDE TAM TERSİNİ YAPALIM

PEYGAMBER EFENDİMİZİ GERÇEK MANADA ANLATMAK İSTEYEN SİTELER ÇOK BUNLARI ÖĞRENİP BUNLARI TANITALIM BUNLARIN LİNKLERİNE TIKLAYALIM ŞUAN BULUNDUGUMUZ SİTE VE DAHA BİR ÇOK GÜZEL SİTE

TAM TERSİNİ YAPALIM PEYGAMBER EFENDİMİZİ ANLATAN SİTELERE YÖNELİM ONLARA YARDIM EDELİM

geçen gün sitede eski msj bakarken http://www.hzmuhammed.org - www.hzmuhammed.org  sitesi gerçekten yarrdım etmek lazım sitenin hem tanıtımına hemde uyeliğine
site yönetimi sağ tarafta şu msj yazmış

SİTENİZDE ÇOK BÜYÜK BİR AÇIK BULUNMAKTADIR...

ALLAH DOSTU BİR İNSAN OLARAK BUNA RAZI DEĞİLİM...

LÜTFEN BU AÇIĞI BİR AN ÖNCE KAPATIN... 

İRTİBAT: mailto:animagus-92@hotmail.com - animagus-92@hotmail.com

çok üzücü bi msj sitede buyuk bi açık nasıl anlatılır peygamber efendimizi tanıtmak isteyen bir Allah dostu bu sitenin linkıne değilde neden peygamber efendimize hakaret eden sitelerin linklerine tıklıyoruz

siteye girdiğimizde bazı bölümler açılmıyor sitenin bence çok yardıma ihtiyaçı var webmaster kardeşler olsun.yazı bölüm vs. gerekli yardımda bulunalım ve bu sitenin kapanmasını engeleyelim

inşAllah gerekli desteği bu siteye sağlarız isteyen mail adresini ekleyim yardım etmek isteğini söyleyebilir ben ekledim şuan daha kendisyle görüşmedim inşAllah görüşecem gerekirse üyede olalim

-------------
Dikkat!!!Forumda Konu Kirliliği olmaması için;ekleyeceğiniz yeni konunun forumda ilgili kategori altına eklediğinizden lütfen emin olunuz.

Posted By: kaptan
Date Posted: Haziran 11 2007 at 12:34

s.a kerdeşlerim

evt böyle binlerce site var kimse uyarmadı için siteye girenler de çok girenleri uyaralım hep birlikte olalım birlikten kuvvet dogra  a.e.o

-------------
RABBİM BÜTÜN KARDEŞLERİMİZ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN DOGRU YOLU BULMAYI NASİP ETSİN AMİN . . .

Posted By: gülpeygamberim
Date Posted: Haziran 27 2007 at 12:46
dogru soyluyorsun arkadasim allah senden razi olsun

-------------
güllere asik

Posted By: rabia_
Date Posted: Temmuz 19 2007 at 01:26

Şahsen ben bu tür oyunlara kanıyordum. Allah razı olsun bizi uyardığınız için. Ama bence de sitelerin isimleri verilmeli. SELAM VE DUA İLE. . .

Posted By: atekin2027
Date Posted: Temmuz 19 2007 at 21:26

S.A

Bu site adlarını bilmezsek herhanfi bi şi yapamayız. Bilmemiz lazım ki ona gore kendımızı hazırlayalım dimi...... Bu sıte adlarını forma yazalım diyenler haaaaddiiiiiiii........ iş başına ........herkes öğrensin bu siteleriiiiii.....

AEO

Date Posted: Temmuz 20 2007 at 15:54

kardeşler hagi siteye girdiğinizde içeriğini biraz okuduğunuzda veya baktıgınızda ne oldugunu hemen anlarsınız ben siteye giriyorum bilmediğim bir site içeriğine bakarım biraz gezerim eğer dinime kutsal sağdıgım değerlere hakaret ediyorsa hemen çıkarım ve ona  karşı savaş başlatırım

ama tam tersi siteye girdiğimde dinin güzelliklerini anlatıyorsa o siteyi tanıtmak için elimden geleni yaparım...

yani lafın kısası hangi siteye girdiğinde özellikle dinimize hakaret eden sitelerin en baş kısmına baktıgınızda dinimize hakaret etiğini göreceksin

Allah hepsini ıslah etsin

Allaha emanet ol selametle  ve dua ile hakınızı helal edin

-------------

Posted By: actas
Date Posted: Temmuz 22 2007 at 22:28
EVET BÖYLE Bİ ÇOK SİTE VAR NERDEN BİLECEGİZ Kİ ALLAH RAZI OLSUN

-------------
fatih

Date Posted: Temmuz 30 2007 at 11:55
Originally posted by actas actas wrote:

EVET BÖYLE Bİ ÇOK SİTE VAR NERDEN BİLECEGİZ Kİ ALLAH RAZI OLSUN

kardeşim dediğim gibi hangi siteye girersen içeriğini gösterir özellikle bu tür siteler peygamber sevgisini suistimal eden siteler sitenin ana sayfasında açıklamasını yapar ve o site kendini belli eder biz niye ne olursa olsun onlare yardım etmeyelim lütfen

-------------

Posted By: macit
Date Posted: Temmuz 30 2007 at 21:29

merhaba dostlar

biz türk milleti olarak duygusal bir milletiz. tepkilerimizi de duygularımızı kullanarak veriyoruz. biraz aklımızı kullanarak tepki verirsek zaten bu tür siteler prim yapmazlar. Zira bu tür sitelerin pagerank değerlerine bakıyorum ve şaşırıyorum. insanlar sitelerinin pagerank değerlerini artırmanın ve sitelerine reklam almanın yolunu bulmuşlar. İslam dini ve Efendimiz hakkında art niyetli bi kaç yazı koy. sonra bi kaç tane foruma falanca sitede çok kötü yazılar gördüm yaz. Ardından da bi kaç tane mail gurubuna mail gönder. Sen sonra görbak; o mail nasıl coğalıyor. Dolayısıyla da sitenin hiti.

ARKADAŞLAR UYANIK OLALIM. EĞER TEPKİMİZİ AKLIMIZI KULLANARAK VERİRSEK BU TÜRDEN SİTELERİN NE SAYILARI ARTAR NE DE HİTLERİ.

Posted By: kaptan
Date Posted: Ağustos 29 2007 at 22:10
evet haklısın kardeş bunları düşünmek lazım tepkimiz büyük olmalı birlik beraberlik için de olmalıyız

-------------
RABBİM BÜTÜN KARDEŞLERİMİZ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN DOGRU YOLU BULMAYI NASİP ETSİN AMİN . . .

Posted By: fatoş
Date Posted: Eylül 03 2007 at 18:25

ya kardeş gerçekten önemli bir konuya deyinmişsin tebrikler

Posted By: hafize
Date Posted: Eylül 05 2007 at 13:34
 sitelerin isimlerini bilenler bu bilgilerini bizden esirgemesinler  ki biz de bilicli hareket edelim 

Posted By: agla-gözlerim
Date Posted: Eylül 05 2007 at 16:35
Originally posted by hafize hafize wrote:

sitelerin isimlerini bilenler bu bilgilerini bizden esirgemesinler  ki biz de bilicli hareket edelim 

Bilinçli hareket edilmesi gerekir ama arkadaşımız başta siteye girilmesini istemediğini belirtmişti.Eğer site ismi verilirse merak edip girenler olucaktır benim kanaatim...

-------------
Ya islamda erirsin
Ya inkarda çürürsün
Yol mezarda bitmiyor
Girdiğinde görürsün

Date Posted: Eylül 11 2007 at 18:54
Originally posted by agla-gözlerim agla-gözlerim wrote:

Originally posted by hafize hafize wrote:

Bilinçli hareket edilmesi gerekir ama arkadaşımız başta siteye girilmesini istemediğini belirtmişti.Eğer site ismi verilirse merak edip girenler olucaktır benim kanaatim...

kaanatiniz dogru

-------------

Posted By: RAZİYE BETÜL
Date Posted: Ekim 10 2007 at 20:42
bunları Allah ıslah eder inşallah bu palavralara çok üzüldüm

-------------
Dua ve ibadet,ALLAH ile olmaktır.ALLAH ile olan kimse için ölüm de,ömür de hoştur.

Posted By: kadirr
Date Posted: Ekim 10 2007 at 23:23

bu nasıl iştir bu insanlarda hiçmi allah korkusu yok

üçkuruşluk menfaat için yapılırmı bu allah ıslah etsin

Posted By: kaaan
Date Posted: Aralık 14 2007 at 00:08
bunlary bize gönderdigin icin cok te?ekkür ederim allah bu kötü palavra yazanlary affeder in?allah amin.

Posted By: dereli_06
Date Posted: Aralık 28 2007 at 21:34
UYARIN İÇİN SAOL ALLAH'a havale edelim biz bunun bu dünyası varsa ahiretide var tabi hakkımızı savunalım arkadaşlar islamı savunmak hepimizin görevi kib

Posted By: hüzünlü gurbet
Date Posted: Ocak 05 2008 at 00:55
hani br ayette  Allah ımız sizin anlatmaktan aciz kaldığınz durumlarda ben davama sahip çıkarm diyor ya danimarka olayndan sonra müslümanlarn tepkisi üzerine insanlar meraka düştü ve Kuran_ı Kerim danimarkada en çok satan kitap oldu bence bu olaydan kendimize bir pay çıkarmamız lazım demekki anlatmakta yetersiz kaldk

-------------
gül sultan

Posted By: yabanci_
Date Posted: Ocak 13 2008 at 23:47
s.a arkadaşlar bence bu sitelere hiç karışmayalım mesela o site çokertilebilir ama neye yarar bir tane daaha kurarlar onları kendimize muhattap kabul etmyelim affınıza sığınarak bir tabir vardır (it havlar havlar susar ) biz onlara müdahale edersek iyice azarlar bu benim fikrim yanlışda olabilir ben o siteleri hiç merak etmiyorum onların sitesine girip onlara tıklma başına para kazandıracağıma hiç girmem benden para kazanmasınlar onların da derdi bu sitelerine insanları çekebilmek (A.E.O) s.a

-------------
___gönül kapısını kapayan kendi dışarıda kalır____

Posted By: akça
Date Posted: Şubat 14 2008 at 16:23
allah razı olsun

-------------
yaşamak = direnmek

Posted By: nur yüzlüm
Date Posted: Şubat 19 2008 at 21:21
arkadaşlar ben şimdi msnemdeki bütün herkese mail atıcam..sizde yapın böylelikle bütün herkes bilinçlenmiş olur=)Allah böylelerini ıslah etsin..ve bu sitelerin adreslerini öğrenebilirsek çok iyi olur bilenler lütfen bildirsin..
    Bilgilendirme için teşekkürler=)

Posted By: consinus
Date Posted: Mart 22 2008 at 18:22

çok haklısınız gerçekten böle siteler çelişkiler kurarak ilgi çekiyorlar

Posted By: ser03
Date Posted: Nisan 14 2008 at 09:47

ama ben siteleri göremedim görsem müdahale edecem ama göremedim

-------------
03

Posted By: evla
Date Posted: Nisan 15 2008 at 08:44
 Allah art niyetleri islah etsin amin

-------------
Resulullah (aleyhissalâtu vesselâm)
buyurdular ki:
"İki kardeş (iki arkadaş) iki el gibidir,
biri ötekini yıkar".

Posted By: seux
Date Posted: Mayıs 18 2008 at 05:58
slm rabbimin bereketi üzerizde olsun

-------------
slm kardeşler herkese selam olsun rabbimin bereketi üzerinizde olsun

Posted By: KüBraA
Date Posted: Haziran 30 2008 at 16:03
BİLGİLERİNİZ VE UYARILARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. ALLAH BU İNSANLARI ISLAH ETSİN İNŞALLAH...ALLAH A EMANET OLUNUZ

Posted By: @fatih@
Date Posted: Temmuz 17 2008 at 22:55
ALLAH MUTLAKA ONLAR CEZALANDIRACAKTIR.
AMA DÜNYDA AMA AHİRETTE MUTLAKA CEZASIZ KALMAYACAKLARDIR

Date Posted: Temmuz 17 2008 at 22:55
ALLAH ONLARI ISLAH EYLESİN

Date Posted: Temmuz 17 2008 at 22:57
UYARILARIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Date Posted: Temmuz 18 2008 at 05:19
bizi bu konuda uyardığın için teşekkürler ALLAH seneden razı olsun

Posted By: Tuğrul
Date Posted: Ağustos 01 2008 at 01:16

ALLAH Senden Razı Olsun

-------------
Allah Hepize Yardım Etsin Bizi Korusun-*-*-AMİN-*-*-

Posted By: yabangülü
Date Posted: Ağustos 19 2008 at 22:52
 s.a  arkadaşlar haklısınız  o kadar  içeriği iğrenç site var ki,,evet bunların içinde   allah ı  ve peygamberimizi  kötüleyen ve onlar hakkında olmayan şeyler uyduran ....umarım amaçlarına ulaşamazlar....bu konuya değindiğiniz için teeşekkürlerrrrrrrrr...allah   razı olsun....a e o....dua ile...  

bir şey soracağım arkadaşlar  bilen  varsa  cevap alırsam memnun olurum....yahudiler  domuz etini haram olmasını peygamber efendimizin   zamanında koyun satışları olsun diye  haram ettiğini   söylüyorlar....bunu fransada   çoğu kişi   böyle  biliyor..yani   domuz  etini haram olmasının  bir kaç sebebi var ama ayrıca bir de bu varmışşşşşşşş... ne dersiniz...

-------------
hamza yürekli

Posted By: sevimli53
Date Posted: Eylül 01 2008 at 05:12
Gerçekten çokk dikkate almamız gereken bi konuu  bu tür şeylerle çok sık karşılaşıyoruz rabbim bu şekilde bir yerlere gelmeye çalışanları hidayet eylesinn(amin)paylaşımınız için Allah razı olsun

Posted By: halid-bin-velid
Date Posted: Eylül 20 2008 at 12:23
selamun aleykum sevılı musluman kardeslerım siteye yenı uye oldum ve cok begendım RABBİM hepınızden razı olsun. inanın peygamber efendımıze ve rabbımızee cirkince saldırılar olunca kendımı zor tutuyorum onları gordugumde öldurmemek için.. bu terbıyesız kendını bılmezlerın bırgun rabbım cezasını verecektır. unutmayalım ki RABBIM  hesabı cabuk görur.. ateistlerın bır sıtesı varr gecenlerde neler yazıyolar dıye girdim ve yazılanları okuyunca kendımı zor tuttum.. ve sıteye uye oldum tüm yazılara cvb yazmak için bır problem olurmu?

RABBİMİN  selamı hepınızın uzerınıze olsun...

ANAM ve BABAM sana feda olsun RESULÜM..

-------------
ALLAH HEPIMIZIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN..

Posted By: erekara35
Date Posted: Eylül 21 2008 at 20:42
Her şey iyi hoş ta siteler bende ************* oLarak gözüküyo kardesim tekrar yazarmısın?
bende oyumu hayır olarak kullanmak istiyorum

-------------
The_KinqS    TeaM

Date Posted: Eylül 24 2008 at 11:59
sevgılı hamza kardesım kuran-ı kerımde sanırım bakara suresınde gecıyor.domuz.kan.ve leş yemek haramdır bız muslumanlara onun dısında bılmıyorumm

-------------

Posted By: GENÇ MÜCAHİT
Date Posted: Eylül 24 2008 at 21:23

S.A ARKADAŞLAR DÜNYADA OLAN İSLAM KARŞITI PROPAGANDALAR HEPİMİZİ ÜZMEKTEDİR ANCAK ARKADAŞIMIZINDA SÖYLEDİĞİ GİBİ YÜCE RABBİMİZ BİZE YARDIMCI OLACAKTIR O İSLAMI KIYAMETE KADAR KORUYACAĞINI BİLDİRMİŞ VE ONUN YOLUNA GİDENLERE DÜNYA VE AHİRETTE MÜKAFATLANDIRACAĞINI BİLDİRMİŞTİR

-------------
123,123,

Date Posted: Eylül 25 2008 at 11:15
şunu hıcbırzaman unutmayın ki RABBİM hep bızımle bırlıkte olacaktır islama dusman olanlar ya bırgun musluman oluruz dıye korkan ınsanlardır.korkuyorlar ama korkuları onları kurtarmayacak ve bırgun akın akın islama gırecektir.. RABBİM hepısıne hıdayet nasıp etsın... islama karsı olan ve kuran-ı kerımı tanımayanlar ise bozguna ugrayacaktır RABBİMİN izni ile.. cunku o herseyı goren işiten ve bilendır..

-------------

Posted By: eserali
Date Posted: Ekim 02 2008 at 08:30
S.A EVET AKARDEŞİM MALESEF EFENDİMİZ BİZİM İÇİN ÇOK SIKINTLAR ÇEKTİ AMA BİZLER İSE ONA Bİ SALAVAT GETİRMEKTEN BİLE ACİZİZ

-------------
SENİ GÖRMİYEN GÖZÜ NE EDİM EY RESULUM

Posted By: kum_tanesi
Date Posted: Aralık 06 2008 at 02:37
bencede bu konularda bilgili olmalı ve tuzaklara düşmemeliyiz

-------------
AşKıNa KaVRuLmAk VuSlAt kOr OlMak MuTlLukTuR...

Posted By: mtrz
Date Posted: Aralık 22 2008 at 21:14
Arkadaşlar ismini hatırlamıyorum ama bir sitede görmüştüm bu tür siteleri onlara bildiriyoruz onlarda hackliyordu bu siteleri İnşallah hatırlarsam yayınlayacağım...                    

Posted By: enser
Date Posted: Şubat 05 2009 at 01:02
Originally posted by macit macit wrote:

merhaba dostlar

Aşağıda örnekleri görünen sitelerin veya maillerin internette çok fazla dolaşmaya başlamasından dolayı bu uyarıyı yapmak zorunda kaldık.bu tür siteler muslumanların bazı duygularını istismar ederek sitelerinin ziyaretçi sayılarını artırmaya çalışıyorlar. KESİNLİKLE BU TÜR SİTELERİN ADRESLERİNİ GÖRMEZLİKTEN GELİN. VE BU TÜR SİTELERİN PRİM KAZANMAMASI İÇİN O SİTELERİN ADRESLERİNİ HİÇ BİR ŞEKİLDE BAŞKA YERLERE TAŞIMAYIN. ZİRA KÖTü AMAÇLARINA ALET OLABİLİRSİNİZ.

PALAVRA ÖRNEKLERİ :

Palavra - 1 ************************** bu sitede Dinimizle Peygamberimizle ve Allah ile dalga geciliyor bunu görünce cok üzüldüm utandım bu danimarkalı karikatürcülere sesiz kalmak istemiyorum lütfen sizde kalmayın :(:(

Palavra - 2 ************************ sitesi Peygamber Efendimizin yeni karikatürlerini yayınlayacakmış. Henuz karar verememişler. Bunun için bir anket düzenlemişler. Lütfen yukarıdaki siteye girip oyunuzu hayır olarak kullanın.

Palavra - 3 ************************ sitesinde Peygamber Efendimizin karikatürleri yayınlanıyor. Lütfen bu siteye girip karikatürlerin kaldırılması için mail gönderin.

Siz de, rastladığınız  benzer mantıkdaki sitelerin adreslerini ve linklerini kaldırarak, kullandıkları taktikleri  buradan ifşa edebilirsiniz.

-------------
enser

Posted By: enser
Date Posted: Şubat 05 2009 at 01:05

dunyada savaş istemiyosalar hepsinin kellelerini almamı istemiyolarsa fikirlerinden vaz geçsinler diyorum yoksa onları ızgara yaparım dunyanın gozunde haberleri bile olmaz allahımdan peygamberimden dalga değil kötu bi söz söyleyeni allah şahit olsun ki sadece azrail olurum canını alırım ve sonsuza kadar yok olur gider bu sölerimi tum dunya duysun hiç bi allahın kulu peygamber efendimize dil uzatamaz dilini keserim imza:enser

-------------
enser

Posted By: Sene
Date Posted: Şubat 06 2009 at 18:13
Bakınız tüm kardeşlerime katılıyorum şurada şunu söylemekte kusur olmaz heralde ceza arıyorsunz değilmi Allah c.c var siz o gördüklerinizi kendiniz Allah cc sunacaksınız mevlam onlara en güzel cezayı verecekler bu dünyadada olmazsada diğer dünya her kötü şeyin cezası var..
                                        selam ve dua ile inş.

Posted By: medo
Date Posted: Şubat 27 2009 at 15:58

ben yeni üyeyim daha dün kayıt oldum ama gördümki burda israilin malını gösteremiyoruz yani onların kötü mallarını yasak edemiyoruz neden acaba sorabilirmiyim????????

-------------
ben yeni yazıldım arklar!!!

Posted By: esra_92
Date Posted: Mart 25 2009 at 22:16

peygamber efendimiz ile dalga geçenler ahirette allah'a hesaplarını verecekler yaptıkları şey çok çirkin..

-------------
Kur’an okuyunuz. Çünkü o kıyamet günü okuyanlara şefaat edecektir.

Print Page | Close Window

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd. - http://www.webwiz.co.uk