www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED (S.A.V) > Efendimiz Hz. Muhammed'in Duaları
  New Posts New Posts RSS Feed - DUALARIN HEPSINI TOPLAYAN DUA
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

DUALARIN HEPSINI TOPLAYAN DUA

Post Reply Post Reply
Author
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ozgur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: DUALARIN HEPSINI TOPLAYAN DUA
    Posted: Aralık 18 2006 at 07:50

Ebû Ümâme'den (Radıyallahu Anh) yapılan rivayetde şöyle an­latmıştır: "Resûlüllah Sallallahu Aleyhi ve Sellem, öyle çok duâ yaptı ki, ondan hiç bir şey ezberlenemedi. Ben:

Yâ Resûlellah! Öyle çok duâ ettin ki, ondan hiç bir şey ezberleyeme-dik, dedim. Bunun üzerine:

Bunların hepsini toplayan duayı size söyleyeyim mi? Şöyle söylersin dedi:

"Allahümme innî es'elüke min hayrın mâ se'eleke minhu nebiyyuke muhammedin (salallahu aleyhi ve sellem) ve ne'ûzü bıke min şerri mesteâzeke minhu nebbiyuke muhammedin (sallallahu aleyhi ve sellem) ve ente'l müsteânü ve aleyke'l-belâğu ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh."

"Allah'ım! Senin peygamberin Muhammed Sallallahu Aleyhi ve Sel­lem hayır olarak Senden neyi istedi se ben onu Senden isterim. Hangi kö­tülükten de Senin peygamberin Muhammed Sallallahu Aleyhi ve Sellem Sana sığınmışsa, biz de ondan Sana sığınırız. Sen yardım istenensin ve dilekler kendisine ulaştırılansın. Allah'dan başka kuvvet ve kudret sahibi yoktur."

Tirmizî. (Tirmizî demiştir ki, bu hasen garip hadistir.)

Edited by ozgur - Aralık 18 2006 at 07:54
Back to Top
ADMİN View Drop Down
Yönetici
Yönetici

suskun..

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ADMİN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 13 2007 at 08:47
Allah razı olsun paylaşımın için...
"Gönül Gönüldür,Olsada Göğsünde bir zalimin.. O'nu Kıran Gitmesin Tavafına Kabe'nin"
Back to Top
mhmt View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mhmt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 01 2007 at 11:07
allah razı olsun daim yar va yardımcımız olsun inşallah
Bakıp seni gören aşık
Başka cemali neylesin?Dostluğuna eren sadık,
Başka visali neylesin?
Back to Top
kerbela View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kerbela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 23 2007 at 23:07
ALLAH razı olsun güzel bir  hadisi  şerif
ya ben daha yeniüye olduğum için tm olarka anlamiyorum burda yazlılanları allah rızası için bana yardımcı   olurmusunuz
Back to Top
bensu View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bensu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 24 2007 at 13:14
allah arzı olsun emegine saglık.
Back to Top
gulsum View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gulsum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 07 2007 at 15:41
cok guzel bi dua
Back to Top
günay View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote günay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 31 2007 at 11:15

evet allah bizleri hidayetten ayırmasın cumanız mübarek olsun

sabır,yüzünü ekşitmeden acıyı içinde sindirmektir.
Back to Top
merve uran View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote merve uran Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 31 2007 at 11:40
allah razı olsun cok güzel bi dua
hostur bana senden gelen ya gonca gül yahut diken ya hila'at_ü yahut diken NARINDA HOS NURUNDA HOS
Back to Top
agla-gözlerim View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote agla-gözlerim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 04 2007 at 10:59
Allah razı olsun... Duaları bolca kabul olanlardan oluruz inşallah... Allah duaları geri çevrilenlerden eylemesin...
Ya islamda erirsin
Ya inkarda çürürsün
Yol mezarda bitmiyor
Girdiğinde görürsün
Back to Top
deryadadamla View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote deryadadamla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 13 2007 at 21:09
yaa böle duaları artırabilirseniz çok sevinirim çok güzel yaa ALLAH razı olsun...
ALLAH yardımcımız olsun...
Back to Top
ugur View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ugur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 07 2008 at 21:09
ALLAH c.c razı olsun kardeşim.
sahabe
Back to Top
takoaksa View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote takoaksa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 24 2008 at 21:43
Allah bu duaların hedeflerine ve isteklerine ulaştırsın...AMİNN
www.fethullahgulenhocaefendi.tr.cx
Back to Top
hayriye. View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hayriye. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 25 2008 at 10:10
Originally posted by agla-gözlerim agla-gözlerim wrote:

Allah razı olsun... Duaları bolca kabul olanlardan oluruz inşallah... Allah duaları geri çevrilenlerden eylemesin...
AHHH EFENDİM BİRBİLSEN HALİMİ
ESİR ALMIS BU NEFSİM BEDENİMİ
Back to Top
MEHMETCETC View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote MEHMETCETC Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 11 2008 at 21:13

ALLAH razı olsun paylaşımın için

"Allahümme innî es'elüke min hayrın mâ se'eleke minhu nebiyyuke muhammedin (salallahu aleyhi ve sellem) ve ne'ûzü bıke min şerri mesteâzeke minhu nebbiyuke muhammedin (sallallahu aleyhi ve sellem) ve ente'l müsteânü ve aleyke'l-belâğu ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh."

Back to Top
*NiSa* View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *NiSa* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 13 2008 at 13:13
Hak teala razı olsun,emeğinize sağlık...

Back to Top
cendas View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cendas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 21 2008 at 08:21
ALLAH RAZI OLSUNN
Back to Top
*yagmur* View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote *yagmur* Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 25 2008 at 12:33

ALLAH razı olsun sonsuz tskler

Back to Top
İsmailAtız View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote İsmailAtız Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 18 2009 at 23:25
Allah Razı Olsun Kardesim :)
Eşhedu enla ilahe illallah ve eşhedu enne muhammeden resulullah ve eşhedu enne Aliyyün veliyullah...
Back to Top
melike_ View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote melike_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 08 2009 at 21:14
allah razı olsun
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.