www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED (S.A.V) > Efendimiz Hz. Muhammed'in Güzel İsimleri
  New Posts New Posts RSS Feed - HZ.MUHAMMED(S.A.V) İSMİNİN ÖNEMİ
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

HZ.MUHAMMED(S.A.V) İSMİNİN ÖNEMİ

Post Reply Post Reply
Author
Üye
Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote islama_davet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: HZ.MUHAMMED(S.A.V) İSMİNİN ÖNEMİ
    Posted: Aralık 14 2006 at 02:49
selamünaleyküm iyi akşamlar?ben size peygamber efendimiz hz.muhammet (s.a.v) ile ilgili gerçek bir olay anlatmak istiyorum!havva annemiz ve adem babamız şeytanın kendilerine yalan sözler söylemesi üzerine ikiside cennetten kovulmuşlardı.ama ALLAH'A yalvarmışlardı,ALLAH'IM bizi affet diye!ALLAH onları affetmemişti.havva annemizle adem babamızın artık ağlamaktan gözlerinin altında çukurluk olmuştu.ancak ALLAH gene affetmemişti.adem babamız ve havva annemiz  bir yerde !LA İLAHE İLLALLAH MUHAMMEDEN RESULALLAH!yazısını görmüşlerdi.ALLAH'IM bizi bu ismin hatrına affet diyorlardı.ALLAH sırf o ismin hatrına onları affetti.yani burdanda anlaşılıyorki peygamber efendimiz hz.muhammet (s.a.v)in ismi çok değerli.bizde her zaman için eğer doğru yolda ilerlemek istiyorsak ahirette ve bu dünyada mutlu olmak istiyorsak peygamber efendimiz hz.muhammet(s.a.v)in gösterdiği yolda ilerleyelim onu kendimize örnek alalım ve ALLAH'IN emir ve yasaklarına titizlikle uyalım.tekrardan HAYIRLI CUMALAR!ALLAH'A EMANET OLUN?KENDİNİZE İYİ BAKIN?ayrıca tüm sitedeki arkadaşlara selamlar:)
Back to Top
bensu View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bensu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 23 2007 at 13:27
a.s emgine saglık allah razı olsun.
Back to Top
hpolater View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hpolater Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 27 2007 at 23:39
ben ilk defa giriyorum bu siteye ve hemen üye oldum... Allah(c.c)burdaki herkesten razı olsun şu an gözlerim yaşlı uzun zamandır ağlamamıştım... kalbimin mühürlendiğini düşünüyordum... Allah(c.c) 'a emanet olun.
selamun aleyküm
Back to Top
yesrip View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yesrip Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 25 2008 at 21:15
a.s. allah ümmeti muhammediyi onun ahlakını ve onun faziletini en ii şekilde anlayanlardan eylesin. allah sizden razı olsun.
ümit varolunuz şu istikbal inkılabatı içinde en gür sada islamın sadası olacaktır.
Back to Top
alperen05 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote alperen05 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 06 2010 at 21:21

çok güzel olmuş.emeğinize sağlık

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.