www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > MULTİMEDYA --- VİDEOLAR,İLAHİLER ve DOWNLOADLAR > İNDİRME (DOWNLOAD) MERKEZİ > Duvar Kağıtları
  New Posts New Posts RSS Feed - Sakalı Şerif
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Sakalı Şerif

Post Reply Post Reply
Author
Yönetici
Yönetici

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote macit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Sakalı Şerif
    Posted: Kasım 12 2006 at 00:22
Back to Top
ŞENEL View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ŞENEL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 01 2007 at 22:38
KURBAN OLAYIM HER TELİNE
şenel
Back to Top
cansuyum View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cansuyum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 27 2007 at 01:44
bu resme bakınca içimden bişeyler kopuyor.Ellerine sağlık Allah razı olsun
Back to Top
ADMİN View Drop Down
Yönetici
Yönetici

suskun..

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ADMİN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 27 2007 at 03:55

bizim bir hoca vardı.RAHMAN razı olsun ondan sınıfa efendimizin sakalı şerifini getirip bize göstermişti.o kadar güzel ki buraya ne kadar şey yazsam az gelir.sende bu resmi buraya yayınladığın için RAHMAN senden de razı olsun kardeşim.eline ve emeğine sağlık..

"Gönül Gönüldür,Olsada Göğsünde bir zalimin.. O'nu Kıran Gitmesin Tavafına Kabe'nin"
Back to Top
guven.akbas View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote guven.akbas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 02 2007 at 01:12
ne haddimize yorum yapmak allah razı olsun kardeş
DUAYA MUHTAÇ BIR KUL
Back to Top
kerbela View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kerbela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 12 2007 at 22:33

ALLAH  ve  RAHMAN  razı olsun  senden tşk ederiz  çok güzel  yapmışsın   ellerine sağlık ve  verdiğin emekler inşallah hiç boşuna gitmezz

ya ben daha yeniüye olduğum için tm olarka anlamiyorum burda yazlılanları allah rızası için bana yardımcı   olurmusunuz
Back to Top
NURUMUZ View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NURUMUZ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 26 2007 at 15:53
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞ BIZLE PAYLASTIGIN ICIN
ne olursa olsun şu dünyada yaşamaya değer
Back to Top
efemburda View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote efemburda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 27 2007 at 00:15
Back to Top
efemburda View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote efemburda Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 27 2007 at 00:17
Back to Top
ülkü View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ülkü Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 26 2013 at 20:24
ALLAHIM BİZ SENİ PEYGAMBERLERİMİZİ GÖRMEMDEN SEWDİK DEAM EDECEĞİZ AHİRETE BİLE SEN TÜM İNSANLARA YARDIM EYLE BİZİ CENNETİNDEN MAHRUM ETME ClapClapConfusedConfusedThumbs Up BU ARDA SİTENİZ HARİKAYMIŞ
(Hz MUHAMMED)SENİ GÖRMEDEN SEVDİK
Back to Top
ülkü View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ülkü Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 26 2013 at 20:25
BİZİM YORUM YAZMAMIZA GEREK YOK ALLAHIM SEN İLAHİLERİN İLAHİSİ SENİ EDEBİ OLARAK SEVİYORUZ AHİRETE BİLE SEWECEĞİZClap
(Hz MUHAMMED)SENİ GÖRMEDEN SEVDİK
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.