www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED (S.A.V) > Efendimiz Hz. Muhammed'in Mucizeleri
  New Posts New Posts RSS Feed - Eğer Bir Gün Peygamber Efendimiz Ziyaretinize Gelse
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Eğer Bir Gün Peygamber Efendimiz Ziyaretinize Gelse

Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rojin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 25 2010 at 06:20
GERÇEKTEN ÇOK BEGENDİM
Back to Top
günsu View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote günsu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 28 2011 at 07:24

onunla heycandan konşamaz, sevimçten bayılırdımCryCryCryCryCryCryCryCryThumbs Up

günsu @ e b f
Back to Top
muratsa01 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote muratsa01 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 23 2012 at 08:16
 mubarek efendimiz gelse kendimi şanslı hissederdim yani ne bilim okadar sevinirdimki allahım dan tek bir dilegim var şu fani dünyada oda peygamber efendimizi görmek canlı veya rüyada yada umrede tabiki görmek kendi evinde efendimizi agırlamak bu çok farklı bişey yatar kalkar allahıma dua ederdim  la ilahe illallah muhammedun abduhu ve resuluhu ayaklarına kapanırdım  yüce peygamberimizin allah dualarımızı kabul etsin inşallah bu mertebeye layık oluruz allahın izniyle herkeze hayırlı cumalar diliyorum

Back to Top
cinqan View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cinqan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 06 2013 at 04:38
 yüreğinize sağlık çok güzel Smile
Ali Osman ßozkurt..
Back to Top
ebubekir222 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ebubekir222 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 18 2013 at 23:25
hiçbir şey söyleyemezdim dilim tutulurdu kalırdım ortada inşallah ALLAH ım cümlemize onu görmeyi nasip eder Smile
La İlahe İllallah Muhammedün Resulullah
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.