www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED (S.A.V) > Efendimiz Hz. Muhammed'in Duaları
  New Posts New Posts RSS Feed - Hz. Muhammed (s.a.v.) Dualar
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Hz. Muhammed (s.a.v.) Dualar

Post Reply Post Reply
Author
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ömer__ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Hz. Muhammed (s.a.v.) Dualar
    Posted: Haziran 24 2009 at 08:08
                          Efendimiz Devamlı Hangi Duaları Okurdu ? (hepsini yazamadım arkadaşlar )

''Allahümme Atina fi'd-dünya hasene ve fi'l-ahireti hasene ve kına azabe'n-nar: (Allahım! dünyada da iyilik ver, ahirette de iyilik ver.Bizi cehennem azabından koru!)''

''Allahümme inni es'elüke'l-hüda ve't-tüka ve'l-afafe ve'l-gına : (Allahım! Senden hidayet, takva, iffet ve gönül zenginliği isterim.)''

Allahümmağfirli verhamni vehdini ve afini verzunki: (Allahım, beni bağışla, bana merhamet et , rızanı kazandıracak işler yaptır, bana afiyet ve hayırlı rızk ver.)''

Allahümme musarrife'l*kulub! Sarrif kulubena ala taatik: (Ey kalpleri yönlendiren Allah'ım! Kalplerimizi sana itaate yönelt!).

''Allahümme aslih li dinillezi hüve ısmetü emri, ve aslih li dünyayelleti fiha meaşı, ve aslih li ahiretilleti fiha meadi, vec'ali'l-hayate ziyadeten li fi külli hayr, vec'ali'l-mevte rahaten li min külli şer: (Allah'ım ! Bütün işlerimin başı olan dinim konusunda hataya düşmekten beni koru!Yaşadığım şu dünyadaki işlerimin yolunda gitmesini sağla!Dönüp varacağım ahiretimi kazanmama yardım et!Hayatım boyunca daha çok hayır yapmama imkan ver!Her türlü kötülükten kurtulmamı sağlayacak bir ölüm nasip et!)''

en güzel insan...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.