www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > FORUM GENEL KURALLAR - ÖNERİLERİNİZ / İSTEKLERİNİZ > Önerileriniz & İstekleriniz
  New Posts New Posts RSS Feed - YAHUDİ/İSRAİL MALLARINI BOYKOT ZAMANI
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

YAHUDİ/İSRAİL MALLARINI BOYKOT ZAMANI

Post Reply Post Reply
Author
Yönetici
Yönetici

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote servet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: YAHUDİ/İSRAİL MALLARINI BOYKOT ZAMANI
    Posted: Ocak 14 2009 at 11:32
                 TÜM iSLAM ALEMİNE DUYURU!

"Mü'minler birbirlerini sevmekte, birbirlerine acımakta ve birbirlerini korumakta bir vücuda benzerler. Vücudun bir uzvu hasta olduğu zaman, diğer uzuvlar da bu sebeple uykusuzluğa ve ateşli hastalığa tutulurlar." (Hadis)

EY MÜSLÜMANLAR! BU HADISI ŞERİFİ OKUDUGUNUZDA RAHAT OLABILIYORMUSUNUZ?

ELLERİNİZDEN HİÇBİRŞEY GELMESE BİLE! BOYKOT EDİN!!

TÜM İSLAM ALEMİNİ BOYKOTA ÇAĞIRIYORUZ!
Back to Top
musa çalışkan View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musa çalışkan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 18 2009 at 10:28
arkadaşlar forumumuzun bir ayrıcalığı olsun diye düşünüyorum  
hepimiz televizyonlardan görüyoruz filistindeki müslüman kardeşlerimizin halini o bebeklerin ölü bedenleri yerlerde duruyor
30,000 kişiyi katleden pkk terör örgütü olarak ilan edilmezken müslümanlar kendini savununca terör örgütü ilan ediliyor böylebir dünyada yaşıyoruz
bence ALLAHü taala biz müslümanları sınavdan geçiriyor kim elinden geleni yapıyor kim seyirci kalıyor diye arkadaşlar bir 10ytl de olsa bu müslüman kardeşlerimize gönderelim arkadaşlar
bir sürü kuruluş var yardım toplayan herkes istediği kuruluşa yapabilir tabi ben bu kuruluşu seçtim
http://www.ihh.org.tr/
allah yardım larımızı kabuletsin
hiç birimiz bir kaç ytl ile fakirlemeyiz ama o bir kaç ytl nin filistindeki müslüman kardeşlerimiz için önemi çok büyük
bu kızı dinleyipte
http://video.eksenim.mynet.com/video/19712#
bu resme bakıpta

duygulanmayan bence yoktur diye düşünüyorum

Back to Top
defne View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote defne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 21 2009 at 20:16
arkadaşlar çok acı verici  size katılıyorum  yazık küçük çocukların ne suçu var
Back to Top
guven.akbas View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote guven.akbas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 25 2009 at 14:31
allah yar ve yardımcıları olsun elimizdn birley gelmiyor bariiii dualarımız eksit etmeyelim
DUAYA MUHTAÇ BIR KUL
Back to Top
ismail sakın View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ismail sakın Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 28 2009 at 20:21

arkadaşlar hepimiz birer filistin insanıyız lütfen kardeşlerimize yardım edelim ben varım diyen msj göndersin degerli kardeşlerim şimdi size bir filistinli çocuğun hikayesini anlatacam

filistinli bir çocukannesine derki anecim israil askerleri küçük çocukları küçük mermilerlemi vuruyor

Back to Top
ismail sakın View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ismail sakın Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 30 2009 at 21:01
degerli kardeşlerim sizden müslüman kardeşlerime dua istiyorum hepineze saygılar
Back to Top
kemankeş View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kemankeş Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 01 2009 at 17:59

gerçekten tek bir fotoğraf karesi kanımızı dondururken insanlığmzi yerle bir ederken bu boykota canı gönülden varız hep beraber MÜSLÜMAN KARDEŞLİĞİYLE

Back to Top
Sene View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sene Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 06 2009 at 21:17
İnsanın içi gidiyor gertçekten mevlamıza bol bol dua edelim inş.
Back to Top
zişan View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zişan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 09 2009 at 12:37
Yaklasık 1.5 yıldır aldıgım ürünlerde 869.... barkotuna dikkat ediyorum.Sanırım  bu barkota bakmakda yetmeyecek artık..Üzülüyorum..Türk malı satan yerleri tek tek dolaşıyorum artık ülkem içi,gelecek nesiller için.Anlayamadığım tek şey biz almamakta yeterince ısrarcımı değiliz,onlar satmakta çok mu ısrarcılar????    
Back to Top
fanTT View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fanTT Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 25 2009 at 21:04

ALLAH FİLİSTİNLİLERE YARDIM ETSİN. ÇOK ÜZÜLÜYORUM FİLİSTİNLİLERE ELİMİZDEN BİRŞEY GELMEZSEDE DUALARINIZI EKSİT ETMEYİN.
Back to Top
fanTT View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fanTT Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 26 2009 at 14:22

BEN GÜNLÜK HAYATIMDA ÇOK DİKKAT EDİYORUM. ÖZELLİKLE MEDYA BASIN OLARAK AYDIN DOĞAN OLDUĞU MEDYAYA HAYATTA BAKMAM. İSRAİL MALLARININ HEPSİNİN BİR LİSTESİNİ YAPTIM. MESALA ALIŞVERİŞE GİTTİĞİMİZDE MARKALARIN İSRAİL MALI OLMAMASINA ÇOK ÇOK DİKKAT EDERİM.
Back to Top
medo View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 26 2009 at 18:19
ya arkadaşlarr bende yardımetmek istiom ama edemiom::(:(:(:
ben yeni yazıldım arklar!!!
Back to Top
medo View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 26 2009 at 18:21
arkadaşlar profilimi düzeltcem ama düzeltmeyi bilmiyorum biliyosanız bana yazın...
ben yeni yazıldım arklar!!!
Back to Top
kirmizikar View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kirmizikar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 12 2009 at 12:13
Öncelikle herkese selamunaleykum aranizda yeni biri olarak,
Boycot cok önemli ve her Müslüma kardesimizin duyarli olmasi gerektigi bir konudur ancak el ele verirsek yasadigimiz yerde Boycot ile birseyleri degistirebiliriz bu da bir cihatdir arkadaslar
_Ne mutlu Müslümanim diyene_
Back to Top
esra_92 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote esra_92 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 25 2009 at 22:00
bende onları ve onlar gibi olanları boykot ediyorum tanıdığım bütün insanları bu boykotu söyledim ve israilin hiç bir malını almayacaklarına dair söz bile aldım herkes bu konuya karşı duyarlı olsun çünkü bu bir müslümanlık görevi..
Kur’an okuyunuz. Çünkü o kıyamet günü okuyanlara şefaat edecektir.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.