www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > FORUM GENEL KURALLAR - ÖNERİLERİNİZ / İSTEKLERİNİZ > Önerileriniz & İstekleriniz
  New Posts New Posts RSS Feed - 2008-2009 YILI İÇERİSİNDE SINAVI OLANLAR
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

2008-2009 YILI İÇERİSİNDE SINAVI OLANLAR

Post Reply Post Reply
Author
Yönetici
Yönetici

kardeşlik dostluk iyilik ibadet

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: 2008-2009 YILI İÇERİSİNDE SINAVI OLANLAR
    Posted: Kasım 29 2008 at 07:18
HERKES Bİ SINAVDAN GEÇMEKTE HAYAT BİR SINAVDIR VE ÖSS SINAVI KPSS SINAVI GİBİ BİR SÜRÜ SINAVLARA GİREN KARDEŞLERİMİZ VAR ONLAR İÇİN DUA ETMEYE NE DERSİNİZ BEN EVET DİYORUM VE BU GÜZEL DUA KAMPANYASINI BAŞLATIYORUM TÜMSINAVA GİRECEK KARDEŞLERİMİN RABBİM YAR VE YARDIMCI OLSUN YOLLARI AÇIK OLSUN
KARDEŞLERİM BURAYA İSMİNİZİ YAZIN BİZLERDE DUA EDELİM İNŞ ALLAHIN İZNİ İLE ALLAH RAZI OLSUN SELAMETLE
RABBİM BÜTÜN KARDEŞLERİMİZ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN DOGRU YOLU BULMAYI NASİP ETSİN AMİN . . .
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Kasım 29 2008 at 07:19
BEN BU SENE ÖSS SINAVI NA GİRECEM ARKADAŞLAR DUALARINIZI BEKLİYORUM ALLAH RAZI OLSUN
RABBİM BÜTÜN KARDEŞLERİMİZ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN DOGRU YOLU BULMAYI NASİP ETSİN AMİN . . .
Back to Top
ruğba View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ruğba Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 04 2008 at 00:41
ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN
ÖSS DE BAŞARILAR...
BEN DE İLİTAM OKUYORUM İLK SINAVIM ŞUBATTA
DUA İLE........

Back to Top
fulya View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fulya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 04 2008 at 05:24
heheeee sizlere başarılar arkadaşlar bana da dualarınızı bekliorum adım fulya soyadım yaşatacaklar
fullya
Back to Top
fulya View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fulya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 04 2008 at 05:24
Originally posted by ruğba ruğba wrote:

ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN
ÖSS DE BAŞARILAR...
BEN DE İLİTAM OKUYORUM İLK SINAVIM ŞUBATTA
DUA İLE........

fullya
Back to Top
fulya View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fulya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 04 2008 at 05:25
BEN BU SENE ÖSS SINAVI NA GİRECEM ARKADAŞLAR DUALARINIZI BEKLİYORUM ALLAH RAZI OLSUN
fullya
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 06 2008 at 08:18
dularım sizlerle kardeşlerim
Back to Top
hureyre View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hureyre Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 06 2008 at 21:30
sınava girecek olan bütün kardeşlerimizin ALLAH yardımcısı olsun
Back to Top
atom1995 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote atom1995 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 20 2008 at 01:36
ahmed enes ben aşırı dua lazım bana şimdiden saoolun
Back to Top
NURŞEN View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NURŞEN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 21 2008 at 10:41

ALLAH SINAVLARA GİRECEK HERKEZE HAYIRLI NETİCELER VERSİN .OĞULCUMADA İNŞALLAH .AMİN

Back to Top
defne View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote defne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 08 2009 at 19:19
ALLAH sınava gireceklere yardım etsin banada amin
Back to Top
defne View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote defne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 08 2009 at 19:22

ALLAH herkese yardım etsin soruları kolayca yapsınlar amin

size katılıyorum arkadaşlar

Back to Top
defne View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote defne Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 08 2009 at 19:26
hureyre çok haklısın,kaptan,nurşen,fulya,ruğba ve atom1995 de çok haklılar
Back to Top
Berceste View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Berceste Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 01 2009 at 11:27
 Yönetici kaptan'a ulaşabileceğim bir mail adresi var mı? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
Back to Top
Sene View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sene Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 07 2009 at 20:29
Bende 8.sınıfa gidiyorum yani SBS sınavım var çok çalışıyorum İnş. Allah c.c herkesin hakkını hayırlısıyla vermek nasip eder.amin cümlemizden ecmain
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.