www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED HAKKINDA KAYNAKLAR > YAZILI KAYNAKLAR > Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed(s.a.v) İle İlgili Şiirler
  New Posts New Posts RSS Feed - EN SEVGİLİYE
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

EN SEVGİLİYE

Post Reply Post Reply
Author
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sayit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: EN SEVGİLİYE
    Posted: Nisan 12 2008 at 14:12

EN SEVGİLİYE

Karanlık dünyamızı nuruyla aydınlatan sevgili sensin bu gönlümüzdeki sevginin sahibi ey resul sen yoktun karanlıktı bu cihan.

Senin varlığın başka dünya yani sen , son peygamber doğdu  işte o gün güneş bir başka doğdu karanlıklara o gee yıldızlar ve ay başka parıldadı şehirleri anası mekkeye ve tüm dünyaya.

Çünkü sen sen doğdun alemlere rahmet olan resulüm ne mutlu seni gören anlındaki nurlananlara müşdeler olsun bastığın toprağa basanlara.

Bende senin bastığın yerin tozunu sürsem yüzüme sürsem derman olurdu.

Ya resulullah seni görmeyen gözlerim vurgun  o mübarek yüzüne sana içimden duyduğum sevgiyi ancak bu kadar dökebiliyorum inan ki en sevgili sana duyduğum hasretliği anlatmak elimde olsaydı seni bize gönderen ALLAHA yemin olsun ki gökyüzü kağıt okyanuslar mürekkep olsa yinede anlatmama yetmez ey nebi değil kalbim ömrüm bile bu sevgiyi taşıyacak kadar uzun ve güzel değil senin yolun yolların en güzelidir.

Senin sevgini tatmadan ölseydim eğer bu fani dünyanın en ğüzel sevgisini tatmamış olacaktım sevgili peygamberimiz şimdi sen yoksun ya karanlık bu alem 
     EY KARANLIK DÜNYA EFENDİMİZ BU DÜNYADAN GİDERKEN ARKASINDAN YILDIZLARIN PARLAKLIĞIDA GİTTİ DİYEMİ BU KADAR KARANLIK VE SOĞUKSUN
                                                     GÜLSÜM ESEN
Back to Top
zülfikar View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zülfikar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 02 2008 at 11:06
güzel olmuşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
bizimde bir adımız var ezanla kondu sela ile bitecektir
Back to Top
berrenur View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berrenur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 02 2008 at 21:07
çok güzel.ALLAH RAZI OLSUN
ALLAH VAR KEDER YOK
Back to Top
Elektra View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Elektra Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 21 2008 at 14:05
  EY KARANLIK DÜNYA EFENDİMİZ BU DÜNYADAN GİDERKEN ARKASINDAN YILDIZLARIN PARLAKLIĞIDA GİTTİ DİYEMİ BU KADAR KARANLIK VE SOĞUKSUN
Emeğine sağlık burayı çok beğendim
Back to Top
@GÜLŞENİN@ View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote @GÜLŞENİN@ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 24 2008 at 00:43
kARANLIK Kİ NE KARANLIK..NİCE KANDİLLER YANDI DA ARDINDAN AYDINLATAMADI GECELERİMİZİ..YÜREKLER HÜZÜN KAPLI HİCRAN ATEŞİYLE YANDI..YANDI DA YİNE VEREMEDİ ATEŞİ, GÜL YÜZÜNÜN NURUNDAN BİR PARÇA KADAR BİLE..AMA AŞKININ ATEŞİ DAİMA AYDINLATACAK RABBE GİDECEK MÜBAREK YOLU SONSUZA DEĞİN..YÜREĞİMİZDEKİ KANDİL HİÇ SÖNMESİN..ÇOK GÜZELDİ .TEBRİKLER.
KAİNAT HASRET SANA YA RASULALLAH!
Back to Top
fbliyim_kolcu View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fbliyim_kolcu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 10 2009 at 18:18
çok güzel bir site olmuş
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.