www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > MULTİMEDYA --- VİDEOLAR,İLAHİLER ve DOWNLOADLAR > İNDİRME (DOWNLOAD) MERKEZİ > Duvar Kağıtları
  New Posts New Posts RSS Feed - resimli ayetler..
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

resimli ayetler..

Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote _semih_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: resimli ayetler..
    Posted: Ekim 14 2006 at 12:45

"]

[/

bir gün gelir yürür dağlar şehre yürür bir gün gelir ...
ahh vefa nerde kaldın??? peki.. ben neredeyim?
Back to Top
berrak su View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berrak su Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Kasım 19 2006 at 05:44
Allah razı olsun.paylaşımın için sağol:::::
dest busi arzusuyla ölürsem dostlar,kuze eylen toprağı sunun anunla yare su:::::
Back to Top
AleyNa View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AleyNa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Kasım 25 2006 at 23:30
allah RAzi olsun...resimler icin tsk ederim.........allahin güzel kullarindan birisin..cok sagol.....
Back to Top
emine View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emine Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Kasım 30 2006 at 23:13

oğlumun  ismi  furkan  ben  busureyi çok  severim   çok  sağol Allah  razıolsun

Back to Top
welateme View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote welateme Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Kasım 30 2006 at 23:14

allah razı olsun

Back to Top
islama_davet View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote islama_davet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 02 2006 at 03:32
ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN.ÇOK GÜZEL VE İBRET VERİCİ ŞEYLER BUNLAR.EĞER ZATEN İBRET ALMAK İSTEYEN VARSA BUNLARDAN İBRET ALIR.ANCAK BİR KİMSENİN İÇİNDE DİNE KARŞI BİR YÖNELME YOKSA NE YAPARSANIZ YAPIN DÜZELMEZ.YANİ KISACASI İNSANIN İÇİNDE MEĞİLİ YOKSA DÜZELMEZ.ALLAH(AZZE VE CELLE)BİZİ MÜMİN KULLARINDAN VE ŞÜKREDENLERDEN EYLESİN VE AHİRET GÜNÜNDE DEFTERİ DELİNE SAĞDAN VERİLENLERDEN VE KURTULUŞA ERENLERDEN BİZİ EYLESİN AMİN:)ALLAH'A EMANET OLUN:)HAKKINIZI HELAL EDİN:)
Back to Top
kezman View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kezman Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 07 2006 at 04:36

Ellerinize sağlık!!!!

çok güzel olmuş
kezmann
Back to Top
kardeşlik View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kardeşlik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 08 2006 at 07:53
allah sizlerden razi olsun
kardeşlik
Back to Top
cano87 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cano87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 10 2006 at 22:05
VALLA ÇOK GÜZEL OLMUŞ YÜREĞİNİZE SAĞLIK ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN
ALLAH'IM NEFSİMİN ŞERRİNDEN SANA SIĞINIRIM
Back to Top
risale-i nur View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote risale-i nur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 13 2007 at 02:05
bu resimleri bizimle paylaştığın için sağol...ben de tasarımcı olarak resimlerdeki her ayrıntı verilen duyguyu yansıtıyor diye düşünüyorum..hep böyle olmalı zaten.  kendine iyi bak...
**RISALE-I NUR**
Back to Top
tülay View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tülay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 13 2007 at 03:00
Allah razı olsun bu güzel ayetleri bizlerle paylaştığın için çokta güzel olmuş
Back to Top
EMİN View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote EMİN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 13 2007 at 04:24

çok guzel konuşmussun

ÇOK GUZEL BİR SİTE
Back to Top
murat27 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote murat27 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 16 2007 at 22:57
SIZLERDEN ALLAH RAZI OLSUN ALLAH SIZE KOLAYLIK VERSIN ELLERINIZE SALIK  HAKINIZI HELAL EDIN
Back to Top
gönül_dostu View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gönül_dostu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 16 2007 at 23:19

Allah razı olsun çok güzel hepside.

Back to Top
ajan2000x View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ajan2000x Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 02 2007 at 19:22
Allah (c.c.)  senden razı olsun.
Back to Top
vefa View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vefa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 14 2007 at 17:49
GERÇEKTEN MUHTEŞEM YAZMISSIN HAYRAN OLDUM BU YÜCE AYETLERİ HERKESİN OKUYUP GÖRMESİNİ İSTERİM ALLAH ELİNDEN TUTSUN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN...
you are sultan of sultans YA MOHAMED
Back to Top
ADMİN View Drop Down
Yönetici
Yönetici

suskun..

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ADMİN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 16 2007 at 05:30
ellerine sağlık.hepsi birbirinden güzel.allah razı olsun inşallah..
"Gönül Gönüldür,Olsada Göğsünde bir zalimin.. O'nu Kıran Gitmesin Tavafına Kabe'nin"
Back to Top
enes bin malik View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enes bin malik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 07 2007 at 06:40
kardeş gercekten yüregine saglık mutluluk versin ALLAH c.c. cok güzel omuş
korkaklılta ar ilerlemekte şeref var
Back to Top
kerbela View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kerbela Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 29 2007 at 23:30

allah   razı olsun

ya ben daha yeniüye olduğum için tm olarka anlamiyorum burda yazlılanları allah rızası için bana yardımcı   olurmusunuz
Back to Top
tuana61 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tuana61 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 29 2007 at 23:32
Allah razı olsun...paylaştığın için..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.