www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED HAKKINDA KAYNAKLAR > SİZDEN GELENLER
  New Posts New Posts RSS Feed - ÖNEMLİ DUYURU HATİM KAMPANYASI İÇİN
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

ÖNEMLİ DUYURU HATİM KAMPANYASI İÇİN

Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Yönetici
Yönetici

kardeşlik dostluk iyilik ibadet

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ÖNEMLİ DUYURU HATİM KAMPANYASI İÇİN
    Posted: Mart 18 2008 at 23:26
   SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞLERİM HATİM BAŞLATMAK İSTİYORUM EGERKİ SİZDE İSTİYOSANIZ YORUM YAZIN BENDE BAŞLATMAK İSTİYORUM HER AY YAPACAGIZ BİR OLUP BERABER OLUP ALLAH RIZASI İÇİN OKUYACAGIZ CÜZLERİ İNŞ DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM

GELİN BİRLİK OLALLIM ALLAH C.C RAZI OLSUN ŞİMDİDEN
RABBİM BÜTÜN KARDEŞLERİMİZ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN DOGRU YOLU BULMAYI NASİP ETSİN AMİN . . .
Back to Top
...SuLe... View Drop Down
KURUCU ÜYE
KURUCU ÜYE

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ...SuLe... Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 18 2008 at 23:38
Allah razı olsun kardeşim... kutlu doğum için bi hatim başlatabiliriz ilk olarak...  TAKDİR ALLAH tan..  1 ve 2, CÜZLERİ ALAYIM inşALLAH... SELAM VE DUA İLE... 
       gunah KALBE islemesin
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 18 2008 at 23:41
ALLAH C.C RAZI OLSUN HEMNE HAZIRLIYORUM 1 2 CÜZLERİ VERİYORUM
KARDEŞİM SGOL DUA İLE
RABBİM BÜTÜN KARDEŞLERİMİZ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN DOGRU YOLU BULMAYI NASİP ETSİN AMİN . . .
Back to Top
takoaksa View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote takoaksa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 18 2008 at 23:45

abi banada bir cüz verirseniz okurum Allahın izniyle,cevabınızı bekliyorum Allah arzı olsun selametle....

www.fethullahgulenhocaefendi.tr.cx
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 18 2008 at 23:49
HANGİ CÜZÜ İSTERSİN KARDEŞİM VE İSMİN BAHŞEDERSEN VERİRİM TABİKİ CANIM KARDEŞİM ALLAH C.C RAZI OLSUN
Back to Top
takoaksa View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote takoaksa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 18 2008 at 23:52
abi 3 olabilir uygunsa,ismim talha
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 18 2008 at 23:53
TABİKİ KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN
Back to Top
takoaksa View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote takoaksa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 18 2008 at 23:55
çok sağolun abi Allah sizdende razı olsun teşekkür ederim Allaha emanet olun
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 18 2008 at 23:58
SENDE KARDEŞİİM BU HATİM HER AY DEVAM EDECEK KATILMAK İSTERSEN ALLAH RAZI OLSUN CÜÜMLEMİZDEN DUA İLE
Back to Top
hayriye. View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hayriye. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 19 2008 at 10:25
öncelikle Allahım razı olsun hayırlı bir amel baslattınız kardesim

4.5.6.7.8.9.10. cüzleri ben aldım ins yanlız ne zamana kadar okunacak bildirirseniz iyi olur
AHHH EFENDİM BİRBİLSEN HALİMİ
ESİR ALMIS BU NEFSİM BEDENİMİ
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 19 2008 at 23:24
ALLAH C.C RAZI OLSUN KARDEŞİM BU GÜZEL KAMPANYA HER AY DEVAM EDECEK DUA İLE KARDEŞİM 15 NİSAN SON TARİH
Back to Top
feride View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote feride Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 21 2008 at 18:36

Allah (cc)razi olsun kardeslerim bende katiliyorum  11. cuzu aliyorum. ve yakin zamanda bir bebek bekliyorum dualarinizi eksik etmezseniz sevinirim Allaha emanet olun.

Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 21 2008 at 22:21
dualarımız sizinle kardeşim 11.cüzü veriyorum allah razı olsun
Back to Top
aslıhan View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aslıhan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 22 2008 at 00:16
15.cüzü alayım inş...
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 22 2008 at 23:56
tabiki kardeşim allah razı olsun
Back to Top
hpolater View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hpolater Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 23 2008 at 20:05
selamun aleyküm kardeşlerim,sizden dua dileniyorum eşimle aram kötü Allah göstermesin boşanabiliriz.hayırlı dualarınızı esirgemeyin 15 nisan sonmuş bu hatim programında bende 16.cüzü alayım inşallah hemen bu akşam okuyacağım nasip olursa.. Allah'a emanet olun, Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun,Efendimiz (s.a.v)hazretleri şefaatçiniz olsun.İnşaallah,
selamun aleyküm
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 23 2008 at 23:50
DUA EDERİM TABİ KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN Bİ DE KARDEŞLERİM OKUYAN LAR OKUNDU DİYE CVP YAZARLARSA SEVİNİRİM DUA İLE
Back to Top
adnan View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adnan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 10 2008 at 19:20
  S.A KARDEŞİM HATİME BERABER BAŞLIYALIM ÇOK GÜZEL OLUR ALLAH ŞİMDİDEN SENDEN RAZI OLSUN....
Back to Top
adnan View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adnan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 10 2008 at 19:22
S.A KARDEŞLERİM BU GÜZEL VAKİTLERİN KIYMETİNİ BİLELİM PEYGAMBERİMİZİ BOL BOL ANALIM VEDE KURAN-I KERİMİ DEFALARCA HATİM EDELİM DUA EDELİM....HATİM İNDİRMEK İSTEYEN VARSA BERABER YAPABİLİRİZ MSNEM ozturk_gevas@hotmail.com bekliyorum
Back to Top
imanli_genc1988 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote imanli_genc1988 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 09 2008 at 18:37
bundan sonra kutlu dogum haftasında hatim okuyarak  destek cıkalım.
MAŞALLAH LA KUVVETEİLLAH...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.