www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED (S.A.V) > Efendimiz Hz. Muhammed'in Duaları
  New Posts New Posts RSS Feed - peygamber efendimizin uyumadan önce ettiğ
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

peygamber efendimizin uyumadan önce ettiğ

Post Reply Post Reply
Author
Yönetici
Yönetici

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote servet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: peygamber efendimizin uyumadan önce ettiğ
    Posted: Temmuz 24 2007 at 21:19
Bismillâhirrahmânirrâhîm

Resulullah (s.a.v) söyle buyurdu: Rabbini zikredenle zikretmeyenin benzeri, diri ile ölünün benzeridir. (Buhari)

"LA İLAHE İLLALLAH"

"Bir kere huşû içinde okunduğunda, defterden 4000 büyük günahı sildirir. Okuyan kişiyi 4000 derece yükseltir. (Terazinin bir tarafına Kelime-i Tevhid konulup diğer tarafına Yaratılmış herşey konulduğunda dahi Kelime-i Tevhid ağır gelecek ve onu tartamayacaktır.)

Bu kampanyamıza katılmak için, okuduğunuz Kelime-i Tevhid sayısını ekleyiniz. Okuma niyetinde olduğunuzu okuduktan sonra ekleyiniz...

MEVLAM HEPİNİZİN DUASINI KABUL ETSİN
AMİN

Bİ MÜSLÜMANIN FAZLA ZAMANINI ALMAZ HEPİNİZİN KATILMASINI İSTİYORUM                              okunan  400.000
Uyan ey gözlerim gafletten uyan

Uyan uykusu çok gözlerim uyan

Azrailin kastı canadır inan

GaRiPYoLcU
Back to Top
servet View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote servet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Kasım 04 2007 at 11:11
peygamber sallalahu aleyhi ve sellem Efendimiz,uyumak istediği zaman sağ yanını üzerine yatar, sağ elini sağ yanağının altına koyar,sonrada şöyle dua ederdi;
"ALLAHIM!KENDİMİ SANA TESLİM ETTİM.İŞİMİ SANA HAVALE ETTİM YÜZÜMÜ SANA ÇEVİRDİM.RIZANI İSTEYEREK VE AZABINDAN KORKARAK SIRTIMI SANA DAYADIM.SANA SIĞINDIM SANA KARŞI YİNE SEN'DEN BAŞKA SIĞINAK YOKTUR.İNDİRDİĞİN KİTABA VE GÖNDERDİĞİN PEYGAMBER'E İNANDIM"
peygamber sallalahu aleyhi ve sellem Efendimiz,sahabeden birine şöyle demişti:
"EĞER BU DUAYI YAPIP YATTIĞIN GECE ÖLÜRSEN,İMAN ÜZERE ÖLÜRSÜN.BUNLAR YATMADAN ÖNCEKİ SON SÖZLERİN OLSUN"
Rabbim hepimize imanlı ölüm nasip etsin...

Azrailin kastı canadır inan

GaRiPYoLcU
Back to Top
holey View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote holey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Kasım 25 2007 at 22:35
allah razı olsun kardeş paylaşım için teşekkürler 
Back to Top
ÇİÇEK View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ÇİÇEK Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 21 2007 at 02:05
ALAH RAZIOLSUN.BU SİTEYİ DÜN KEŞFETTİM ODA RÜYAM SAYESİNDE DİNİ ÇOK GÜZEL RÜYALAR GÖRDÜM AMA YORUMLAYAMADIM ÇÜNKÜ DİN BİLGİM EKSİKTİ.BUSİTEYİ ÖYLELİKLE BULDUM BUGÜN ÜYE OLDUM HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN.SAYGILARIMLA BUSİTEDEKİ HER OKUDUGUM YAZI İÇİN AGLADIM.
Back to Top
felicita View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote felicita Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 21 2007 at 11:52
ALLAH RAZII OLSUN
Back to Top
@fatih@ View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote @fatih@ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 17 2008 at 23:02
ALLAH RAZI OLSUN
Back to Top
esra06 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote esra06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 18 2008 at 08:02
Allah razi olsun 
Back to Top
maksoy83 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maksoy83 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 19 2008 at 08:36
allah razi olsun
mus57
Back to Top
Burakbey View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Burakbey Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 21 2008 at 20:13
arkadşlar hepinizden allah razı olsun çok güzel bir konu açmışsınız
ALLAH BÜYÜN MÜSLÜMANLAR ACİL ŞİFA VE MUTLULUK VERSİN'
Back to Top
maksoy83 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maksoy83 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 23 2008 at 05:19

kardes allah razi olsun.

mus57
Back to Top
zehra_1989 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zehra_1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 25 2008 at 02:16
mevlamız tüm müslüman ümmetnden razı olsun peygamber efendmzin sancağı altında toplanmayı nasip eylesinn! amin!!!!
SAKIN TERKİ EDEPTEN KÖY-İ MAHBUBU HÜDADIR BU NAZARGAHI İLAHİDİR MAKAMI MUSTAFADIR BU!!!!!!
Back to Top
İsmailAtız View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote İsmailAtız Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 18 2009 at 23:24
Allah Razı Olsun Kardesim...
Eşhedu enla ilahe illallah ve eşhedu enne muhammeden resulullah ve eşhedu enne Aliyyün veliyullah...
Back to Top
maşallah View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maşallah Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 08 2009 at 21:10

ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN

MÜSLÜMAN KENDİNDEN EMİN OLUNANDIR
Back to Top
maşallah View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote maşallah Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 11 2009 at 20:28
Originally posted by servet servet wrote:

Bismillâhirrahmânirrâhîm

Resulullah (s.a.v) söyle buyurdu: Rabbini zikredenle zikretmeyenin benzeri, diri ile ölünün benzeridir. (Buhari)

"LA İLAHE İLLALLAH"

"Bir kere huşû içinde okunduğunda, defterden 4000 büyük günahı sildirir. Okuyan kişiyi 4000 derece yükseltir. (Terazinin bir tarafına Kelime-i Tevhid konulup diğer tarafına Yaratılmış herşey konulduğunda dahi Kelime-i Tevhid ağır gelecek ve onu tartamayacaktır.)

Bu kampanyamıza katılmak için, okuduğunuz Kelime-i Tevhid sayısını ekleyiniz. Okuma niyetinde olduğunuzu okuduktan sonra ekleyiniz...

MEVLAM HEPİNİZİN DUASINI KABUL ETSİN
AMİN

Bİ MÜSLÜMANIN FAZLA ZAMANINI ALMAZ HEPİNİZİN KATILMASINI İSTİYORUM                              okunan  400.000
MÜSLÜMAN KENDİNDEN EMİN OLUNANDIR
Back to Top
water View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote water Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 09 2010 at 03:36
ya arkadaşlar eskiden kayıt olduysanız girdiğiniz bölümlere bir daha bakın ben yeni kayıt oldum ama bakıyorum hepinizin bilgisayarı kapalı soracağım soruları soramıyorum bilgisayarlarınızı açın
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.