www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED HAKKINDA KAYNAKLAR > YAZILI KAYNAKLAR > Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed(s.a.v) İle İlgili Mektuplar
  New Posts New Posts RSS Feed - ya Resulallah ( Sa.v )
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

ya Resulallah ( Sa.v )

Post Reply Post Reply
Author
Yönetici
Yönetici

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote servet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ya Resulallah ( Sa.v )
    Posted: Kasım 04 2007 at 10:30
YA RASULULLAH
EFENDİM, GÜL KOKULUM GÖNLÜMÜN SULTANI NE OLUR, NE OLUR EFENDİM AFFET BENİ. BEN BİR GÜNAHKARIM. MİNİCİK ELLERİMİ KOCAMAN GÜNAHLARA DALDIRDIM, MİNİCİK YÜREĞİME KOCAMAN SEVGİN DURURKEN KÜÇÜCÜK DÜNYAYI KOYDUM. BİR ZAMAN SENİN AŞIKLARIN ÇIKIVERDİ DE KİRLENEN ELLERİMİ GÜNAHLARDAN; KÜÇÜCÜK DÜNYAYI DA KALBİMDEN ÇIKARDI….
EFENDİM BEN ÇOK KÖTÜ BİR ÇOCUK OLDUM. SEN PEYGAMBERİMSİN. SEN YAŞAMAK ARZUSUYLA YANDIĞIM TEK KİŞİ, SEN CANIMI MİLYONLARCA KEZ VEREBİLECEĞİM, UĞEUNDA GÖZÜMÜ KIRPMADAN ÖLEBİLECEĞİM TEK KİŞİSİN. BEN VE BENİM GİBİ UĞRUNDA HERŞEYDEN GEÇEBİLECEKLER ÇOK AMA BENİM GİBİ GÜNAHKARLAR AZ YA RASULULLAH. HER ZAMAN SENİ YANIMDA HİSSETMELİYDİM. SANKİ UZATSAM ELİMİ SAÇLARINA O İPEK SAÇLARINA DOKUNDURABİLECEKMİŞ GİBİ HİSSETMELİYDİM. EVİMDE DAİMA SENİN ADIN KONUŞULMALIYDI. SENİN TAA GEÇMİŞTEN YAPIN DEDİKLERİNLE YOĞRULMALIYDI KALBİM. SENİN GİBİ YAŞAMALIYDIM. YA RASULULLAH SENİN GEÇMİŞ VE GELECEK TÜM GÜNAHLARIN BAĞIŞLANMIŞ CENNET SEN İÇİN YARATILDI BELKİ OYSA SEN BİR AN BİLE ALLAH’I ANMAKTAN VAZGEÇMEDİN. YA BEN YA RASULULLAH YA BEN… GÜNAH ATTIĞIM ADIMKEN, ALDIĞIM NEFESKEN BEN ALLAH’A NASIL LAYIK OLAYIM. ONUN NİMETERLİNE NASIL ŞÜKREDEYİM.?

YA RASULULLAH BEN ÇOK KÖTÜ BİR ÇOCUK OLDUM. SENİN BİZE SON SÖZLERİN OLMUŞTU; “KADINLAR EMANETİNİZDİR”. YA RASULULLAH ŞİMDİLERDE EMENETE HIYANET EDİLİR OLMUŞ. ALLAH’IN BİLE EMNETLERİNE SAYGI GÖSTERİLMİYOR. BEN DE GÖSTERMİYORDUM YA RASULULLAH. BEN DE GÖSTERMİYORDUM. AMA DEĞİŞTİM SENİN SAYENDE. SENİN ÜMMETİN ALDIDA BU BATAKLIKTAN BENİ NURA BULADI BENİ. YA RASULULLAH ŞİMDİLERDE SOKAĞA ÇIKMAK İSTEMİYORUM. KIZ KARDEŞLERİM NASIL GİYİNİYOR YA RASULULLAH? GÖRÜYORSUNDUR YA HANİ. ALLAH’IM GÖRÜNCE BİR GÜZEL SÖZ EDEYİM DİYORUM OLMUYOR YAPAMIYORUM. EFENDİM BUNLAR SENİ ÇOK SEVİYOR DİYEMİYORUM. SENİ SEVEN BÖYLE YAPMAZ Kİ? AMA ONLARI YARGILAMAK BANA DÜŞMEZ EFENDİM. AMA NE YAPAYIM SENİN ÜMMETİN BÖYLE YAPINCA ÇOK ZORUMA GİDİYOR. SEN BİZLER NE KADAR GÜNAHA BATMIŞ OLURSAK OLALIM BİZİ SEVERSİN AMA ONLAR BÖYLE YAPMAKLA CEHENNEME DOĞRU SEN ÇOOK UZAKLARA DOĞRU GİDİYORLAR EFENDİM. SEN BUNU GÖRÜNCE ÜZÜLÜYORSUM YA HANİ; BEN DAYANAMAM EFENDİM.
AMA YA RASULULLAH BEN ÇOK KÖTÜ BİR ÇOCUK OLDUM. NAMAZ GÖZÜNÜN NURUYDU. SEN NAMAZA DURUNCA SOLUNDA ASHAB-I GÜZİN; SAĞINDA İSE YÜZ YÜRMİ DÖRT BİN PEYGAMBER ARKANDA SAF SAF MELEKLER. YA BEN YA RASULULLAH!!! YA BEN. BİLİYORSUN ÇOĞU ZAMAN ŞU NAMAZ BİTİVERSE DİYORUM İÇİMDEN.GÖZ YAŞLARIMLA SUNMAK VARKEN ALLAH’A ÇİRKİN DÜŞÜNCELERİMLE KİRLETİYORUM. SAMİMİ OLAMIYORUM ÇOĞU ZAMAN. DÜNYAYA DALIP GİDİYORUM. BİR FİLM VAR KAÇIRMAYAYIM DİYORUM. ARKADAŞIMLA BULUŞACAĞIM BUNU KAZA EDERİM DİYORUM. DEMEMELİYİM TABİ. HAYATIM ZATEN EN GÜZEL FİLM. ALLAH’IM İSE EN BÜYÜK DOST. BEN BİLİYORUM ARTIK EFENDİM…
SANA ASIRLAR SONRA SESLENİYORUM EFENDİM. GÖNDEREMEM SANA BU MEKTUBU. AMA SEN ALIRSIN. MELEKLER OKUTUVERİRİ BELKİ SANA BELKİDE BU MU ALLAH RASULUNE YAZABİLDİĞİN MEKTUP DİYEREK YIRTIP ATIVERİRİLER. OLSUN EFENDİM. OKUMASANIZDA BEN DÜŞÜNÜYORUM Kİ HER ZAMAN İÇİMDESİNİZ. SEMADAN BİZLERİ İZLİYORSUNUZ. BELKİDE YAZMAKTA ZORLANDIĞIM YERLERDE YANIBAŞIMDA DURUP ŞUNU ŞUNU DA YAZ DİYORSUNDUR. BU ÇOCUK KÖTÜ OLDU EFENDİM…

YA RASULULLAH VAZGEÇTİM SİZİ HEP ÖTELERDE ARAMAKTAN, YÜZYILLAR ÖNCESİNE HAPSETMEKTEN VAZGEÇTİM. SEN BENİMLESİN VE ATTIĞIM HER ADIMDASIN. HER DAİM BENİMLESİN. YETER YA RASULULLAH BU MEKTUBUMDA BU KADAR. GÖZYAŞLARIMLA SÜSLEDİM BU MEKTUBU. GÜCÜM KALMADI GAYRI. DERMANIM.

“ GÖNLÜM GÖZÜM SENİN İLE AÇILIR
GEÇİLMEZLER SENİN İLE GEÇİLİR
ADIN ANILINCA NURLAR SAÇILIR
DOĞ RUHUMA BENİ HASRETLE YAKMA
HAK AŞKINA KULUN YALNIZ BIRAKMA

EY NEBİ HİCRANLA
YANDI GÖNLÜM

DİL UCUYLA OLSUN MELALİMİ SORMAZMISIN
BİLMEM Kİ YOKSA DOST VEFASINDAN ŞÜPHEN Mİ VAR
LÜTFEDİP BİR KERE OLSUN HALİMİ SORMAZMISIN…………”

Uyan ey gözlerim gafletten uyan

Uyan uykusu çok gözlerim uyan