www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED (S.A.V) > Efendimiz Hz. Muhammed'in Güzel Ahlakı
  New Posts New Posts RSS Feed - duaya çagrı
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

duaya çagrı

Post Reply Post Reply
Author
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gulcan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: duaya çagrı
    Posted: Ekim 24 2007 at 09:26
sevgili kardeşlerim  şimdi dua zamanıdır vatanımız için şehitlerimiz için devletimiz için varmısınız en güçlü silahımızı kullanmaya her gece aynı saatte el açmaya yüce yaratıcıya her günvatanımız için bir fetih süresi okumaya düşmanların kahrı için fil süresini okumaya efendimize salavat getirmeye dua bizim en büyük silahımız gelin bunu en güzel şekilde kullanalım samimiyetle hadi kardeşlerim bu vatan bizim bu şehitler bizim ALLAHA emanet olun 
Back to Top
...SuLe... View Drop Down
KURUCU ÜYE
KURUCU ÜYE

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ...SuLe... Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ekim 24 2007 at 10:27
s.a gülcan ve diğer arkadaşlar.. toplu dualr var. gece 3,30 da herkes vatanımız için dua etmekte inş.,,, Rabbim şu teröristlere hakettiklerini tez zamnda verir inş... şehitlere ne mutlu, geride kalanlara ALLaH sabır versin... selametle ...
       gunah KALBE islemesin
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.