www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED (S.A.V) > Efendimiz Hz. Muhammed'in Duaları
  New Posts New Posts RSS Feed - KAPTAN _ SERVET     üye_kardeşlerimize duyurulur__
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

KAPTAN _ SERVET üye_kardeşlerimize duyurulur__

Post Reply Post Reply
Author
Yönetici
Yönetici

kardeşlik dostluk iyilik ibadet

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: KAPTAN _ SERVET üye_kardeşlerimize duyurulur__
    Posted: Ağustos 02 2007 at 23:08
üye kardeşlerimiz bildigimiz gibi  biz bu sitede ALLAH  c.c rızası için ve hz muhammed (s.a.v) tanıma ve onun sünnetini devam ettirebilmek için  burda toplanmış bulunmaktayız ama bakıyoruz ki siz kardeşlerimiz ALLAH  c.c razı olsun siteye girdiginiz için ama böyle olmuyo kardeşler  birbirimize yardımcı olmalıyız örnegin  kaptan kardeşimizin açtıgı  agustos ayı hatim kampanyası  ve servet kardeşimizin kelime i tevhid kampanyası şu an yarım kalmış şekilde sizlerden ricam bunları bitirmek için elimizden geleni yapmaya bitirmeye çalışalım. Bildigimiz gibi biz burda kardeş gibi bir çatı altında toplanmak çok güzel bişeyler ögrenmeye çalışmamız peygamber efendimiz resulallah  örnek bir insan idi .  Bunu biraz ciddiye alırsak  iyi olur kardeşlerim bu sitede hepimizin görevleri var bu görevleri yerine getirmeliyiz hz muhammed net te allah rızası için yapılan birçok kampanyalar hatimler var bunları bitirmek için birbirimize yardımcı olalım.
   ben ve servet kardeşim düşün ki böyle bir çalışma düzenlemeye karar verdik yardımcı olursanız inşallah allah c.c mahşerde bunun karşılıgını verecektir. A.E.O
RABBİM BÜTÜN KARDEŞLERİMİZ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN DOGRU YOLU BULMAYI NASİP ETSİN AMİN . . .
Back to Top
merve uran View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote merve uran Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 03 2007 at 13:18
allah razı olsun sizden haklısınız bu arada bende forumda bulamadım servet kardes ben 2000 tane tevhidi okudum allaha emanet olun bu arada kaptan kardes bu gibi kampanyalarda arkanızdayım elimdeni geleni yapmaya hazırım
hostur bana senden gelen ya gonca gül yahut diken ya hila'at_ü yahut diken NARINDA HOS NURUNDA HOS
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

kardeşlik dostluk iyilik ibadet

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 03 2007 at 20:40
TAMAM KARDEŞ BEN YAZIYORUM İZNİN LE ORAYA SENİN ADINA ALLAH KABUL ETSİN
RABBİM BÜTÜN KARDEŞLERİMİZ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN DOGRU YOLU BULMAYI NASİP ETSİN AMİN . . .
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.