www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED HAKKINDA KAYNAKLAR > SİZDEN GELENLER
  New Posts New Posts RSS Feed - KARDEŞLERİM LÜTFEN OKUR VE CVP YAZARMIISI
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

KARDEŞLERİM LÜTFEN OKUR VE CVP YAZARMIISI

Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Yönetici
Yönetici

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote servet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: KARDEŞLERİM LÜTFEN OKUR VE CVP YAZARMIISI
    Posted: Ağustos 02 2007 at 23:07
haklısın kardeş buyrun kardeşler daha neyi bekliyonuz
Uyan ey gözlerim gafletten uyan

Uyan uykusu çok gözlerim uyan

Azrailin kastı canadır inan

GaRiPYoLcU
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

kardeşlik dostluk iyilik ibadet

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 02 2007 at 23:12
EVET DAHA NEYİ BEKLİYORUZ GELİN BİRLİK OLALIM DUA MÜMİNİN SİLAHIDIR DUA KAMPANYASINDA SİZİN DE Bİ KATKINIZ OLSUN ÇOK GEÇ OLMADAN GELİN BİRLİK OLALLIM YARIN GEÇ OLMADAN ALLAH  RAZI OLSUN SELAMETLE
RABBİM BÜTÜN KARDEŞLERİMİZ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN DOGRU YOLU BULMAYI NASİP ETSİN AMİN . . .
Back to Top
berrenur View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berrenur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 03 2007 at 12:55
haklısın kardeşim,bende sizin gibi hayırlı adım atan din kardeşlerimle hep varım inş.ama benim evde değil blgsyr eşimin işyerinde ve evin alt katı ama herzamn inemiyom.dualarım sizinle duanızdada olayım inş. 
ALLAH VAR KEDER YOK
Back to Top
sevdalizz View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sevdalizz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 03 2007 at 13:33
her ALLAHA YÖNELDİĞİMİZDE BİRBİRİMİZE

TÜM ÜMMETE İNŞ DUA EDELİM UNUTMAYALIM TŞKLER KARDEŞİM

dualarda buluşmak dileği ile 
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 03 2007 at 20:38
AMİN ALLAH C.C RAZI OLSUN GELİN BİRLİK OLUP DUA YI BİTİRELİM İNŞ ALLAHA EMANET OLUN
RABBİM BÜTÜN KARDEŞLERİMİZ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN DOGRU YOLU BULMAYI NASİP ETSİN AMİN . . .
Back to Top
bengü View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bengü Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 06 2007 at 21:20
birlikten güç doğar.her zaman birlikte olalım.bu site benim için çok şey ifade ediyor.Allah razı olsun hepinizden.
ZALİM GÜÇLÜ OLSADA,ÖRTÜNE DİL UZATSADA,ZAFER BİZİMDİR
Back to Top
cihagun1 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cihagun1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 07 2007 at 18:13

Allah senden de razı olsun ben sonuna kdr destekçinim arkandayım duasız bırakmayız elhamdülillah

Resulullaha itaat Allaha itaattir...
Back to Top
züleyha View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote züleyha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 08 2007 at 03:37
selam kardesım ıns her zman mümın kardeslerımıze duacıyız elımızden gelenı ıns yaparım ıns bence selatı tefrıcıye baslatsak 4444 tane bırlık olsak okunsa bın derde deva ıns kardesler bırlık olalalım allahım yar ve yardımcımız olsun ıns

arap kızı
Back to Top
dadasemre View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dadasemre Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 08 2007 at 19:41
OKUNMASI GEREKEN BİR  HATİM VAR BANA DA YARDIMCI OLURMUSUNUZ
CVP BEKLİYORUM .ALLAH RAZI OLSUN

dadasemre
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 12 2007 at 18:39
allah razı olsun okuruz inş kardeşim sen bilgi ver birlikte okuruz alalh hın izni ile allah razı olsun kardeşlerim
Back to Top
dadasemre View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dadasemre Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 12 2007 at 20:37

1 2 3 4 5  67 okundu geriye digerleri kaldı  17 den sonrasıda tamam geriye 7 ile 17  arasında hangisini okumak istersen bana bildir: Allah razı olsun.kesin bir cevap bekliyorum .

dadasemre
Back to Top
seyit View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seyit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 13 2007 at 12:27
allah razı olsun hepimizden ve ümmetimizden
Back to Top
AFFEYLE_ALLAHIM View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AFFEYLE_ALLAHIM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 13 2007 at 12:48
sevgili kaptan kardeşim başlatıgım hatim kampanyasını tüm forumlarda duyuru olarak yaparsan daha güzel olur ve böylece  gören katılır.Zaten forumdaki bir çok üye  hatim kampanyası katılır
Allah yar ve yardımcımız olsun(cumlemizin )

Allaha emanet olun selametle ve dua ile Hakınızı helal edin
Dikkat!!!Forumda Konu Kirliliği olmaması için;ekleyeceğiniz yeni konunun forumda ilgili kategori altına eklediğinizden lütfen emin olunuz.
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 13 2007 at 21:11
TAMAM KARDEŞİM AGUSTOS AYI DEGİL DE EYLÜL AYI HATİMİNİ YAPSAM OLURMU CVP YAZARSAN SEVİNİRİM
Back to Top
kamile View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kamile Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 15 2007 at 13:03
s.a kaptan kardeş bana şu dua kampanyası hakkında biraz bilgi verebilir misin galiba ben o bölümü kaçırdım kusura bakmayın uzun zamandır int giremediğim için oldu şimdiden allah razı olsun!!!
kamile
Back to Top
servet View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote servet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 15 2007 at 14:04
  kamile kardeş dua kampanyası kadir gecesine kadar 400000 adet kelimeyi tevhid okumamız lazım senin de elinden geldiği kadar okuyabilirsin
      ALLAH C.C KABUL ETSİN

Azrailin kastı canadır inan

GaRiPYoLcU
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 15 2007 at 20:38

a.s kardeşim arkadaşımız bilgiyi vermiş allah razı olsun selametle

Back to Top
kamile View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kamile Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 16 2007 at 08:36
sağolun arkadaşlar inş bende katılıyorum elimden geldiği kadarıyla bunu başlatandanda Allah razı olsun amin
kamile
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 16 2007 at 13:05
allah razı olsun selametle
Back to Top
yüce daglar View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yüce daglar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 16 2007 at 15:13
tabiki haklısın ama ben kuran okumasını bilmiyorum yoksa yardımcı olurdum ama isterseniz ablam kuran okur ben ona süylerim o da yardımcı olmuş olur kuran okumak bi ayrıcalıktır
erginzaman
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.