www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED HAKKINDA KAYNAKLAR > SİZDEN GELENLER
  New Posts New Posts RSS Feed - KARDEŞLERİM LÜTFEN OKUR VE CVP YAZARMIISI
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

KARDEŞLERİM LÜTFEN OKUR VE CVP YAZARMIISI

Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Yönetici
Yönetici

kardeşlik dostluk iyilik ibadet

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 16 2007 at 20:39
allah razı olsun
RABBİM BÜTÜN KARDEŞLERİMİZ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN DOGRU YOLU BULMAYI NASİP ETSİN AMİN . . .
Back to Top
sevgiliye özlem View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sevgiliye özlem Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 19 2007 at 23:13
duasyz olmaz
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 19 2007 at 23:34
evet dua müminin silahıdır bütün kötülüklerden korunmak için gelin dua adelim ALLAHIM beni bütün kötülüklerden koru dogru yoldn ayırma şeytanın azabından ve cehannem azabından koru yarabbi amin amin amin
RABBİM BÜTÜN KARDEŞLERİMİZ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN DOGRU YOLU BULMAYI NASİP ETSİN AMİN . . .
Back to Top
AFFEYLE_ALLAHIM View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AFFEYLE_ALLAHIM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 20 2007 at 12:28
Originally posted by kaptan kaptan wrote:

TAMAM KARDEŞİM AGUSTOS AYI DEGİL DE EYLÜL AYI HATİMİNİ YAPSAM OLURMU CVP YAZARSAN SEVİNİRİM

kardeşim Geç Gördüğüm İçin Hakını Helal Et

Sen Ağustos Ayınınkini Yap Şuan Agustosun 20 Dayız Daha 11 Gün var ama Yinede Sen Bilirsin

Alınmayan Cüzlerin Alınmasını Sağlardık

Hayırlısı Olsun

Allaha Emanet Ol Selametle Ve Dua ile
Dikkat!!!Forumda Konu Kirliliği olmaması için;ekleyeceğiniz yeni konunun forumda ilgili kategori altına eklediğinizden lütfen emin olunuz.
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 20 2007 at 13:07
cüzleri bütün arkadaşlarımız aldı allah razı olsun kardeşim
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 20 2007 at 13:08
hella olsun kardeşim
Back to Top
AFFEYLE_ALLAHIM View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AFFEYLE_ALLAHIM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 21 2007 at 13:37
Kardeşim Bunları Forumlarda duyuru Olarak İndirir sadece

Hatimler

Bu başlıklar sabit Kalsın Tüm Forum Konularında Duyuru Olarak Yayınlansın

Hatim ve Diyer Organizyasyonlar Ve Diyer Yazılar Kalsın

İnşAllah İstediğiniz Gibi Katılım Olur Ve Amacınıza Ulaşırsınız...

Allah Yar Ve Yardımcınız Olsun Selametle Ve Dua İle...

Dikkat!!!Forumda Konu Kirliliği olmaması için;ekleyeceğiniz yeni konunun forumda ilgili kategori altına eklediğinizden lütfen emin olunuz.
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 21 2007 at 21:45
sgol kardeşim allah razı olsun
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 09 2007 at 20:02
kardeşlerim dua kampanyası na desteklerinizi bekliyoruz kardeşlerim dua kampanyamız kadir gecesine bitmesi gerekiyo ama daha çok var desteklerinizi bekliyoruz allah razı olsun
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 09 2007 at 20:08
hep birlikte dua kampanyasını bitirelim herkes destek verse dua kampanyası zamanında biter allah rızası için yapılan bir işte bizim de bi katkımız olsun istemezmisiniz evet gelin birlik olallım diyorum allah c.c razı olsun kardeşlerim
Back to Top
ayten View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ayten Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ekim 13 2007 at 20:48
ARKADASLAR ALLAH HER KESDEN RAZI OLSUN.EY MUSULMANLAR HAYDI HEP BERABER OLALIM.DUA EDELIM BIR BIRIMIZE.
bu dunya bir imtihan
Back to Top
y.emre View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote y.emre Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ekim 20 2007 at 21:32
Her zaman elimden geleni yapmaya hazırım canım İSLAM yoluna feda olsun. HUZUR İSLAM'DADIR!!!
Yunus Emre
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ekim 21 2007 at 19:07
ALLAH RAZI OLSUN HEPİNİZİN HATİMLERDEN CÜZ ALMASINI İSTİYORUM ALLAH RIZASI İÇİN YAPILAN BU GÜZEL KAMPANYALARADA SİZİN DE KATKINIZ OLSUN ALLAH C.C RAZI OLSUN
Back to Top
hattab29 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hattab29 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 23 2008 at 17:37
İnş kardeşlerim önce mücahit kardeşlerimiz için sonra tüm müslümanlar için dua edelim.Dua müminin kılıcıdır
Sen yoktun...
Hz.İsmail’in alnındaydı Nurun
Sen yoktun...
Hz.İsa “Ahmed” diye muştuladı seni
Sen yoktun Sultânım,
Hz. Abdullah’ın alnındaydı Nurun
Back to Top
takoaksa View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote takoaksa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 23 2008 at 18:27
Allah razı olsun bu siteyle tanışdım tanışalı hergün girmeden duramıyorum çok gzl konular var,Allah bütün müslümanları birlik içinde tutsun içimize merhamet yüzümüze nur kalbimize ferahlık versin bu kampanyalar çok gzl amelisalih davranışlar.Allah başlatanlardan ve okuyanlardan razı olsun
www.fethullahgulenhocaefendi.tr.cx
Back to Top
cane View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 06 2008 at 00:50
allahın izniyle herzaman sizinleyimmm.allah razı olsun sizden mümin kardeşim..yapılacak her duaya varım.faalıyetlerede..allah hepımıze peygamberimizin yolunda gitmeyi nasip etsin.dualarım sizinle.allah dogru yoldan sasırtmasın bızı
Back to Top
evla View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 15 2008 at 07:39
 Allah razı olsun
ben şimdi üye oldum
henüz forumu çözemedim
konulara adepte değilim a.e.o
Back to Top
zülfikar58 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zülfikar58 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 21 2008 at 10:31
valla ne desen haklısın kardeş
bizimde bir adımız var ezanla kondu sela ile bitecektir
Back to Top
odiar View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote odiar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 10 2008 at 22:14
bnde katılmak istiyorum fakat siteye daha yeni üye oldum banada hangi dua okunacağını sölerseniz sevinirim...allah hepinizden razı olsun..!
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Kasım 29 2008 at 07:05

SİTEMİZE SAHİP ÇIKALIM

Arkadaşlar site ile kim ilgileniyo böylesine güzel bi site yapmak kolay degil lütfen allah rızası için sitemizle ilgilenelim herkesten konu bekliyorum üyelerimizi tanımak istiyorum allah hepinizden razı olsun dua ile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.