www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED HAKKINDA KAYNAKLAR > SİZDEN GELENLER
  New Posts New Posts RSS Feed - KARDŞELRİM 5 DK AYIRIN ALLAH RIZASI İÇİN  (Lütfen)
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

KARDŞELRİM 5 DK AYIRIN ALLAH RIZASI İÇİN (Lütfen)

Post Reply Post Reply
Author
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote a_h_m_e_tt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: KARDŞELRİM 5 DK AYIRIN ALLAH RIZASI İÇİN (Lütfen)
    Posted: Temmuz 31 2007 at 02:09
                PEYGAMBER EFENDİMİZ BİR GÜN ZİYARETİNİZE GELSE

Peygamber Efendimiz (S.A.V) bir gün gelse yanlızca bir kaç günlüğüne aniden çalsa kapınızı merak ediyorum neler yapacağınızı biliyorum böylesine şerefli bir konuğu en güzel odanıza alacağınızı O'na yemeklerin en güzelini en iyisini sunacağınızı ve inandırmaya çalışacağınızı O'nu evinizden görüyor olamaktan mutluluk duyacagınızı gerçekten evinizde O'na hizmet etmekten alacağınız hazzı fakat söyleyin bana

Efendimiz'i (S.A.V) evinize doğru gelirken gördüğünüzde O'nu kapıdamı karşılayacaksınız yoksa içeriye almadan önce aceleyle bazı dergileri gazeteleri çarçabuk kaldırım yerine Kuran'ımı koyacaksınız ? peki hala amerikan filimleri seyradacekmisiniz televizyonda yada televizyonu kapatmayamı koşacaksınız ? O size kızmadan önce kimbilir belkide ağzınızdan hiç çıkmamış olmasını dilerdiniz hatırlayabildiğiniz en son çirkin kelimenin ! pekiya dünaylık müziğinizi kasetlerinizide saklayacakmısınız ? ve bunun yerine kitaplığınızın raflarında tozlanmış hadis kitaplarını mı çıkaracaksınız ? hemen içeriye girmesine  izinmi vereceksiniz ? yoksa telaşla sağa solamı koşacaksınız ? merak ediyorum eğer Peygamber Efendimiz (S.A.V) bir kaç günlüğüne sizinle birlikte yaşasa yapmaya devam edermisiniz her zaman yaptığınız  şeyleri? ailenizdeki sohbetler eski halini korayacakmı ? her yemekten sonra sofra duası yapmayı zormu bulacaksınız ? hiç yüzünüzü asmadan oflayı poflamadan her vakit kıalcakmısnız namazınızı ? ya sabah namazı sabah namazı için sımsıcak yatağınızdan fırlayacakmısınız ? peki yine mırıldanacakmısnız her zaman söylediğiniz şarkıları ve okuyacakmısınız her zaman okuduğunuz kitapları ) peki bilmesi için verecekmisiniz aklınızın ve ruhunuzun beslediği şeyleri ? yoksa hiç bilmemesinimi isterdiniz? şöyle diyelim ya,da gideceğiniz her yere getirebilecekmisniz Peygamber Efendimiz (S.A.V) 'i ? yoksa bir kaç günlüğüne değişecekmi planlarınız ? tanıştırmaktan onurmu duyardınız en yakın arkadaşlarınızı O'nunla yoksa hiç karşılaşmamalarınımı umardınız Peygamber Efendimiz (S.A.V) 'in ziyareti bitenedek birbirleriyle ?
                               Şimdi söyleyin açık yüreklilikle Onun kalmasını istermiydiniz ? sizinle sonsuza denk hep birlikte ? yoksa rahat bir nefesmi alacaksınız ziyareti bitip gittiğinde _ gerçekten bilmek ilgi çekici olabilir değil'mi Bilmek ve Düşünmek ........Eğer bir  gün Peygamber Efendimiz (S.A.V) ziyaretinize gelse yapacağınız şeyleri........

KARDEŞLERİM ELİMİZİ VİCDANIMIZA KOYALIM DÜŞÜNELİM BİR GÜN GELSE PEYGAMBER EFENDİMİZ (S.A.V) ZİYARETE GELSE NE KADAR HAZIRIZ BÖYLESİNE ŞEREFLİ KONUĞU AĞIRLAMAYA

KARDEŞLERİM HEPİMİZİN ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN ALLAH ZÜLCELAL BİZE  VE BÜTÜN İNSANLIĞA PEYĞAMBER EFENDİMİZN ŞEFAATCI OLACAGI ÜMMETİNDEN OLMAYI NASİP ETSİN

AMİN ECMAİN

PEYGAMBER EFENDİMZİ HZ MUHAMMET MUSTAFA (S.A.V) EFENDİMİZE VARLIKLAR ADEDİNCE SALATÜ SELAM OLSUN
Back to Top
merve uran View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote merve uran Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 31 2007 at 15:51
amin peygamber efendimize layık ümmet olmaya calısalım ki o(sas)ümmetiyle nasılda gurur  duyarken allah razı olsun
hostur bana senden gelen ya gonca gül yahut diken ya hila'at_ü yahut diken NARINDA HOS NURUNDA HOS
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

kardeşlik dostluk iyilik ibadet

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 31 2007 at 20:24
allah razı olsun amin amin amin kardeşim  ona layık olmak için elimizden geleni yaprız allahın izni ile
RABBİM BÜTÜN KARDEŞLERİMİZ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN DOGRU YOLU BULMAYI NASİP ETSİN AMİN . . .
Back to Top
berrenur View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berrenur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 31 2007 at 21:15
biz ne okadar şanslı ve nede ona layık insanlarmıyız ki bize misafir gelse.canımız yoluna kurban, 
ALLAH VAR KEDER YOK
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.