www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > FORUM GENEL KURALLAR - ÖNERİLERİNİZ / İSTEKLERİNİZ > Önerileriniz & İstekleriniz
  New Posts New Posts RSS Feed - TÜm Forum Üyelerinden İstek Lütfen Okuyun
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

TÜm Forum Üyelerinden İstek Lütfen Okuyun

Post Reply Post Reply
Author
Yönetici
Yönetici

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AFFEYLE_ALLAHIM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: TÜm Forum Üyelerinden İstek Lütfen Okuyun
    Posted: Temmuz 30 2007 at 12:32
Selamun Aleykum Sevgili Forum Üyeleri Ve Ziyaretçilerimiz

Sevgili ve Degerli Forum Üyeleri Sizlerden Bir Kaç İsteğim Olacak Bu İstekler Hem Sitemiz İÇin hemde HErhangi Bi Konu Arayan Üye Ve Ziyaretçilerimize Çok rahatlık sağlayacağından eminim

İSteklerim Öyle Zor İstekler Basit Bir Kaç İstek

BU İstekler Şunlar ;

1 ) Forum Bir Çok Üye Kardeşimiz ÜYe Olmuş Ve Bir Çok KOnu Ve Yazı Eklenmiştir.Bu Konuların bazıları İlgili Kategoriye Eklenmemiştir.Zaten Forumda Konu Açarken

Forumda Konu Kirliliği olmaması için; ekleyeceğiniz yeni konunun  forumda ilgili kategori altına eklediğinizden lütfen emin olunuz.

Demektedir.Bende 2 - 3 Haftadır her Online Oldugumda Forumda İlgili Kategoriye Eklenmemiş Konuları Taşımaktayım.Tabi Bazı KOnulara Cevap Verilmiş Ve Acizliğimizden Dolayı Bunları Nasıl Taşıyacağımı Bilmememden Dolayı Çok Sorun Yaşamaktayım Ve Bunları İlgili Kategoriye Taşıyamıyorum.Sizlerden İlk İsteğim KOnuyu İlgili Kategoriye Ekleyelim Ve Kimse Bu Konuda Sorun Yaşamasın

Özellikle

Kısmında Konu Yığılması Var Burda Sadece Efendimiz (s.a.v) İçin Yazmış Olduğunuz Şiirler, Makaleler vb. Yazılmasına İzin verilmiştir.Bu Forumda Sadece Ve sadeEce Efendimiz (s.a.v) İçin Yazmış Olduğunuz Şiirler, Makaleler vb. izin Verilmiş Ve Kendiniz Yazıgı şiir makele vb. Ekleminiz rica olunur.Sanırım DAha sonra site dışı konular açılınca herkes sıte dışı konular bölümüne ekleme başladı ve yine istediğim konuyu ilgili forum konusuna ekleyelim.

2 ) ikinci İsteiğimse  peygamber efendimizi tüm dunyaya nurunu aydınlatmak ve tanıtmaktır.Konu Açtıgımızda Konunu Devamini Bi Daha Yeni Başlıkta  Açmayalım Açtıgım Konunun Hemen Altına Cevap Olarak Ekleyelim(Birleştimenin Nasıl Oldugunu Bilmediğim için Şuan yapamıyorum Bilenler VArsa Lütfen Söylesin Yönetcilik Konusunda Biraz Acemiyim Ve Elimden Geleni Yaparak yardımcı Olamaya Çalışıyorum Allahın İzniyle  )

3 ) İsteğimse Şu Konu Eklemeden Önce Arama Yaparak Konunun Açılıp Açılmadıgını Öğrenmek Aramayı Burdan Yapabilirsiniz .

aynı konunun bidaha  açılması  Güzel olmaz Zaten Açılmış Ve Forumdada Fazla Konu Açılmış olur.(Bunun Kimseye Zararı Yok Ama Yinede Dikkat Edelim )
bizlerin ve sizlerin herkesin burda amacı peygamber efendimizi tüm dunyaya tanıtmak ve islamın nurunu tanıtmaktır tüm aynı konuyu birden fazla açmak Aynı Konuyu Açan Diyer Kişiyede Bence saygısızlık olur Lütfen Dikkat edelim

4 ) Lütfen Forum Kurallarını Okuyalım Ve orda Yazılanlara Göre hareket Edelim Eğer Bi Yere Gideyorsanız o Evin Veya O yerin kurallarına Uyulması lazım

5 ) Lütfen İStekleri Ve Önerileri Dkkate Alalım

Allaha emanet olun Selametle Ve Dua ile Hakınızı Helal Edin

Eğer Sizleri Bilmeden Kırdım veya Üzdümse hakınızı Helal edin

Eğer Yanlış Bir Şeey Yazıdımsada  Hakınız Helal edip Uyarırsanız Sevinirim

Forum Kurallarında Bazılarını Sizlere Burda Söyliyecem Yani Konuyla Alakalı

6. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazılarında silinmesi, veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir.Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz!

11. Forum içerisinde farklı cinsteki arkadaşların birbirilerine Forum içinde mail veya msn adreslerini vermemeleri rica olunur. Bu forum bilgi paylaşmak ve bilgi edinmek için açılmıştır chat için açılmamıştır.

12. Forumlarda cevabı önceden verilmiş soruları forum içerisinde aramadan gereksiz mesajlar yazıp forumda gereksiz bir karmaşa üretenler önce uyarılıp ardından gerek görülürse forumdan uzaklaştırılacaktır. Böyle bir olaya düşmemek için forumun „Arama“ özelliğini kullanınız.

13. Aynı başlığı birden fazla konu altında açamazsınız. Bununla beraber lütfen konu başlıklarına dikkat ediniz. Dikkat çekici konu başlıkları seçmek yasaktır. Konuyu anlatan başlıklar seçmeye özen gösteriniz. Buna benzer olaylarda konu silinir,gerektiğinde üyelik iptal edilebilir.

15. Yöneticiler her yazılan mesajı kontrol edemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

20. Forum'un işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek forum'un veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

22. Başka Forumlara üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar YASAKTIR.Bu şekilde davranan üyelerin üyelikleri silinecektir!

Bilgilerinize arz ederiz...Hz.muhammed.net Yönetimi

Forum Kurallarına Ulaşmak İçin Aşğıdaki Linke Tıklyabilirsiniz

FOrumda Bazı Konular İlgili Kategoriye Benim tarafımdan Tanışmıştır İlgililere Duyrulur ....

Hakınızı Helal Edin AFFEYLE_ALLAHIM
Dikkat!!!Forumda Konu Kirliliği olmaması için;ekleyeceğiniz yeni konunun forumda ilgili kategori altına eklediğinizden lütfen emin olunuz.
Back to Top
kavuncu View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kavuncu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 30 2007 at 19:07
ÖNEMLİ ŞEYLERSAĞOL KARDEŞ
vanlı
Back to Top
midyatli View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote midyatli Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 19 2007 at 14:07
ellerine  sağlık  sana  katılmamak  elden  değil
canım sana kurban YA MUHAMMED(SAV)
Back to Top
AFFEYLE_ALLAHIM View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AFFEYLE_ALLAHIM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 20 2007 at 12:29
Diyer Forum Üyeleride Okurlarsa Çok Sevinirim....
Dikkat!!!Forumda Konu Kirliliği olmaması için;ekleyeceğiniz yeni konunun forumda ilgili kategori altına eklediğinizden lütfen emin olunuz.
Back to Top
uyuz View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote uyuz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 25 2007 at 22:54

ben yeniyimde bişey sormak istiyorum burda gördüğüm ve başka sitedeki arkadaşlarımla paylaşmak istediğim şeyler var bunun bi sakıncası varmı aydınlatırsanız çok sevinirim şimdiden saolun

Allahım gönlümü hakkımda hayırlı olanarazı et gönlümdekileride hakkımda hayırlı kıl AMİN
Back to Top
merve uran View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote merve uran Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 26 2007 at 15:25

selamunaleyküm aramıza hosgeldin kardes forum kurallarına uydugu sürece bişey olmaz diye biliyorum ben tabi yöneticilerimiz daha iyi bilir selametle

hostur bana senden gelen ya gonca gül yahut diken ya hila'at_ü yahut diken NARINDA HOS NURUNDA HOS
Back to Top
merve uran View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote merve uran Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 26 2007 at 18:42

allah razı olsun dikkatli olmaya calısıcaz inş

hostur bana senden gelen ya gonca gül yahut diken ya hila'at_ü yahut diken NARINDA HOS NURUNDA HOS
Back to Top
uyuz View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote uyuz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 27 2007 at 00:51

ilgin için teşekürler tabikide kurallara uymamız lazım o konuda bi aksilik olmaz tekrar bu siteyi yapanlardan Allah razı olsun

Allahım gönlümü hakkımda hayırlı olanarazı et gönlümdekileride hakkımda hayırlı kıl AMİN
Back to Top
mesutlu View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mesutlu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 02 2007 at 16:34
ilgisi için teşekur ederiz tabiki bu tur konularda dikkatli olmamız lazım
mesutgüzel
Back to Top
Bektaş View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Bektaş Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Kasım 03 2008 at 19:53
Bu sitede paylaşmak istediklerinizi kurallarımızın dısanda ve ahlaki dışında konular olmaksızın  paylaşabilirsiniz.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.