www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED HAKKINDA KAYNAKLAR > SİZDEN GELENLER
  New Posts New Posts RSS Feed - RESİMLİ AYETLER
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

RESİMLİ AYETLER

Post Reply Post Reply Page  123 7>
Author
Yönetici
Yönetici

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote servet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: RESİMLİ AYETLER
    Posted: Mayıs 18 2007 at 12:15
inşallah beğenirsiniz..beğenirseniz sadece yorum verseniz yeter

Uyan ey gözlerim gafletten uyan

Uyan uykusu çok gözlerim uyan

Azrailin kastı canadır inan

Uyan ey gözlerim gafletten uyan

Uyan uykusu çok gözlerim uyan

GaRiPYoLcU
Back to Top
...SuLe... View Drop Down
KURUCU ÜYE
KURUCU ÜYE

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ...SuLe... Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 18 2007 at 12:53
Allah razı olsun kardeşim...  güzel paylaşımlarının devamı duasıyla.. AEO :)
       gunah KALBE islemesin
Back to Top
bengü View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bengü Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 18 2007 at 12:54
hepsi birbirinden güzel.paylaşım için teşekkürler.ALLAH  razı olsun.
ZALİM GÜÇLÜ OLSADA,ÖRTÜNE DİL UZATSADA,ZAFER BİZİMDİR
Back to Top
RAVZA HAZAL View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RAVZA HAZAL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 19 2007 at 00:08
PAYLAŞIMLARIN İÇİN TŞKLR KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN ALLAHA EMANET OLUN
MEZARDAKİLERİN PİŞMAN OLDUKLARI ŞEYLER İÇİN DÜNYADAKİLER BİRBİRLERİNİ YİYOR.....
Back to Top
gonullu View Drop Down
KURUCU ÜYE
KURUCU ÜYE

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gonullu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 19 2007 at 00:16
KARDE?YM ALLAH RAZI OLSUN ÇOK GÜZEL OLMU? ELLERYNE SAGLIK
selam & dua ile
Back to Top
servet View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote servet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 19 2007 at 10:32
 allah razı olsun cümlemizden
Back to Top
banakulakver View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote banakulakver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 19 2007 at 23:24

ALLAH razı olsun çok güzel...

ALLA KÜLLİHAL ÖLECEKSİN AZABA DAYANABİLECEĞİN KADAR GÜNAH İŞLE...
Back to Top
Ya_Rasulallah View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ya_Rasulallah Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 26 2007 at 15:01

ya hepsi çok güzelemeği geçen herkesten ALLAH razı olsun.hepiniz allaha emanet olun

Back to Top
kavuncu View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kavuncu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 27 2007 at 12:26
ALLAH razı olsun
vanlı
Back to Top
merve uran View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote merve uran Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 27 2007 at 12:39
s.a gercekten resimler süpermiş allah razı olsun arkadsalar
hostur bana senden gelen ya gonca gül yahut diken ya hila'at_ü yahut diken NARINDA HOS NURUNDA HOS
Back to Top
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote merve uran Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 27 2007 at 12:46
kavuncu bişey sorcam izninle tabi
hostur bana senden gelen ya gonca gül yahut diken ya hila'at_ü yahut diken NARINDA HOS NURUNDA HOS
Back to Top
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote merve uran Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 27 2007 at 13:01
arkadaslar bende resim paylasmak istiyorum ama nasıl paylasabilirim yardımcı ederseniz sevinirim
Back to Top
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote merve uran Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 27 2007 at 13:02
bi arkadasa sorcaktım ama yanlıs anladı herhalde neyse yardım olursanız sevinirim şimdiden allah razı olsun
Back to Top
haydar-ı kerrar View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote haydar-ı kerrar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 01 2007 at 20:05
çok güzel Allah razı olsun ama bende resim göndermek istiyorum ama yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim
Back to Top
ADMİN View Drop Down
Yönetici
Yönetici

suskun..

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ADMİN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 06 2007 at 20:57
http://www.imageshack.us sitesine girin..

Orada gözat'a tıklayarak bilgisayarınızdan, eklemek istediğiniz resmi seçin.. Sonra ''Host İt'' e tıklayın.. Karşınıza birçok link çıkacaktır.. Bu linklerden en altta olana yani ''Direct link to image'' kısımda ki linki kopyalıyorsunuz..

Sonra bu butona tıklıyorsunuz.. Ve çıkan [img] [*/img] kodlarının arasına o linki koyuyorsunuz.. Yalnız kodu yazarken siz * işaretini koymayın tamam mı?
"Gönül Gönüldür,Olsada Göğsünde bir zalimin.. O'nu Kıran Gitmesin Tavafına Kabe'nin"
Back to Top
opfa View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote opfa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 16 2007 at 12:05
butona basın dediniz,nerde bu butan kardeşim...
şefaat ya resulallah
Back to Top
gokhan View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gokhan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 21 2007 at 20:20
allah razı olsun kardeşim çok güzel olmuş eline sağlık inş. birazcıkta olsa toplum olarak ibret alırız...
"Efendim, Müjdecim,Kurtarıcım,PEYGAMBERİM!Sana Uymayan Ölçü Hayat Olsa Teperim...
Back to Top
cesurrrr View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cesurrrr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 03 2007 at 00:48
allah razı olsun   allah hepimizi affetsin  inşallah
cesur
Back to Top
ecrennur View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ecrennur Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 03 2007 at 13:47
 aelykum selam allah razi olsun resimlerin hepsi bir birinden guzel rabbim herseyin en guzelini biz kullara yaratiyor sukrumuzu ne kadar cok yapsak azdir  allahim sana yinede binlerce kez sukurler olsun bize bu ayetleri tekrar hatirlattigin icin allahda senden razi olsun
****Sus gelini Degil Davamizin Gelini olmak istiyorum.***
Back to Top
melake View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote melake Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 04 2007 at 23:14
Guzel kardesım elıne saglık allah (c.c) senden ve bu yoldan ayrılmayan mümin kardeslerimden razı olsun a.e.o
     Rahman ve Rahim Olan   ALLAH'ın adı ile
"Rabbinize yalvara yakara ve gizlice dua edin. Bilesinizki O, haddi aşanları sevmez." Araf Suresi 55.Ayet
        &nb
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 7>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.