www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > EFENDİMİZ HAKKINDA SORULAN SORULAR ve CEVAPLARI > Normal Sorular - Cevaplar
  New Posts New Posts RSS Feed - peygamber efendimizn katıldıgı son savaş hangisi.?
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

peygamber efendimizn katıldıgı son savaş hangisi.?

Post Reply Post Reply
Author
Yönetici
Yönetici

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AFFEYLE_ALLAHIM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: peygamber efendimizn katıldıgı son savaş hangisi.?
    Posted: Ağustos 28 2006 at 21:15
peygamber efendimizn katıldıgı son savaş hangisidir ???
Dikkat!!!Forumda Konu Kirliliği olmaması için;ekleyeceğiniz yeni konunun forumda ilgili kategori altına eklediğinizden lütfen emin olunuz.
Back to Top
cuma View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cuma Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 01 2007 at 21:30
  mekkenin fethi dir kardeşim ancak orada cenk yapılmamıştır çünkü mekke savaş yapılmdan teslim alınmıştır....RASULULLAH SON KATILDIĞI SAVAŞ MEKKENİN FETHİDİR....
cumaa
Back to Top
AFFEYLE_ALLAHIM View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AFFEYLE_ALLAHIM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 01 2007 at 23:55
sevgili kardeşim ik önce zahmet veriP cevap yazdıgınız için Allah razı olsun

szleri eleştirmek istemiyorum bizlerinde sizlerinde yanlışları olabilir eğer yanlışımız varsa onu araştırım duzeltmeliyiz .SİZLERİ KIRMAMIŞIMDIR UMARIM

peygamber efendimiz HZ.MUHAMMED(SAS) KATILDIGI SON SAVAŞ

----TEBUK SAVAŞIDIR -----

HAKINIZI HELAL EDİN EFENDİM

ALLAHA EMANET OLUN SELAMETLE VE DUA İLE

Dikkat!!!Forumda Konu Kirliliği olmaması için;ekleyeceğiniz yeni konunun forumda ilgili kategori altına eklediğinizden lütfen emin olunuz.
Back to Top
cuma View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cuma Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 02 2007 at 00:10
 tarihe ilgim çoktur haşa bu ukalalık olarak algılanmasın ama mekke 1 ocak 630 da fethedildi bu savaş sırasında 1 sahabe şehit oldu 13 müşrik öldü şehit olan sahabe halid bin velidin komutaındaki grupta idi..kronolojik olarak dediğiniz doğru doğru mekke 1 ocak 630 da fethedil di tebük ise ekim 630 da fethedildi ancak tebük seferi sırasında 1 ok bile sıkılmadı çünkü düşman müslümanların karşısına çıkmamıştı...hakkınızı helal edin ilk mesajımda mekke ok atılmadan fethedilidi diye yazmıştım yanlış bilgilendirdiğim için kusuruma bakmayın hakkınızı helal edin...selam aleyküm....
cumaa
Back to Top
AFFEYLE_ALLAHIM View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AFFEYLE_ALLAHIM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 02 2007 at 00:13
EST SİZDE HAKINIZI HELAL EDİN HEPİMİZİN BAZEN YANLIŞI OLABİLR DUZETMEK ÖNEMLİ

Back to Top
Tuğrul View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tuğrul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 01 2008 at 02:08
bilmem
Allah Hepize Yardım Etsin Bizi Korusun-*-*-AMİN-*-*-
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.