www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > MULTİMEDYA --- VİDEOLAR,İLAHİLER ve DOWNLOADLAR > KUTSAL EMANETLER
  New Posts New Posts RSS Feed - peygamber efendimizin mübarek terliği
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

peygamber efendimizin mübarek terliği

Post Reply Post Reply
Author
Yönetici
Yönetici

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote servet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: peygamber efendimizin mübarek terliği
    Posted: Mayıs 10 2007 at 13:31

Back to Top
xxmangaxx View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xxmangaxx Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 14 2007 at 13:44

bunların yada bu siteyi yapana çoooook teşekkür ediyorum

erhan
Back to Top
hpolater View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hpolater Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 28 2007 at 00:06
bu siteyi yapandan Allah(c.c) razı olsun. bundan böyle nette boş boş dolaşmak yok.
selamun aleyküm
Back to Top
Ya_Rasulallah View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Ya_Rasulallah Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 29 2007 at 19:50

ADI HPOLETER OLAN KİŞİ SENİN DEDİĞİN GİBİ ÇOK GÜZEL BİR SİTE  YAPANA BENDE ÇOK TEŞEKKÜR EDEYORUM AMA DEMİŞSİN Kİ BUNDAN SONRA SİTEDE BOŞ BOŞ GEEZMEK YOK DEMİŞSİİN  SANKİ BİZ BÖYLE BİR SİTEDE BOŞB BOŞ GEZERMİYİZ HİÇ SANA HİÇ YAKIŞTIRAMADIM KARDEŞİMHİÇ OLMADI HİÇ BU SİTENİN BOŞ BOŞ GEZİLMEYECEK BİR SİTE OLDUĞUNU BİLİYORSUN AMA NEYSE HEPİNİZ ALLAHA EMANET OLUN BYE BYE  SAKIN YANLIŞ ANLAMA İYİ ANLAMDA ÖTÜ DEĞİL BYEBYE 

Back to Top
merve uran View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote merve uran Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 30 2007 at 17:36
ya rasullah adlı arkadasıma katılıyorum bu site her yönüyle örnek ve bos dolasılcak bi site degil bende üzüldüm bu lafa
hostur bana senden gelen ya gonca gül yahut diken ya hila'at_ü yahut diken NARINDA HOS NURUNDA HOS
Back to Top
gülpeygamberim View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gülpeygamberim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 30 2007 at 19:08
bu resmi bulup sonra buraya koyman ugrasip zaman harcadigin icin allah senden razi olsun
güllere asik
Back to Top
ADMİN View Drop Down
Yönetici
Yönetici

suskun..

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ADMİN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 31 2007 at 15:56
bence kardeşim o dediğiniz anlamda dememiştir..siz yanlış anlamışsınızdır büyük ihtimalle..
"Gönül Gönüldür,Olsada Göğsünde bir zalimin.. O'nu Kıran Gitmesin Tavafına Kabe'nin"
Back to Top
rüveyda çelik View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rüveyda çelik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 06 2007 at 15:58

ben kendi anladığımı söyleyim;

hpolater önceden yani bu siteyi tanımadan önce boş boş geziniyormuş nette bu siteyi görüncede artık boş gezmeyeceğim dedi galiba. yani kendine bu sitedekilere değil (ben böyle anlamıştım)
Back to Top
melik View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote melik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 06 2007 at 16:09
rüveyda kardeşime katılıyorum
çömlek
Back to Top
AFFEYLE_ALLAHIM View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AFFEYLE_ALLAHIM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 06 2007 at 16:22
Originally posted by hpolater hpolater wrote:

bu siteyi yapandan Allah(c.c) razı olsun. bundan böyle nette boş boş dolaşmak yok.

SEVGİLİ ARKDAŞLAR HPOLATER KARDEŞİMİZ BU SİTE İÇİN SÖYLEMEMİŞTİR BU SİTEYE GİRMEDEN ÖNCE HERHALDE NETTE BOŞ BOŞ GEZİYORDU BU SİTEYİ GÖRÜNCE NETTE BOŞ BOŞ DOLAŞACAĞINA  GELİP BU SİTEDE DOLAŞIR FAYDALANIR ANLAMINDA SÖYLEMİŞTİR.hemen ön yargılı konuşmayalım lütfen benim tahminim böyle

hplater kardeşmizden en yakın zamanda bi cvb alsak daha iyi olur

benim tahminim buydu.bir kaç arkadaşımızda bu tahminde bulunmuştu.

herneyse sizleri kıracak söz vb.bir şey söyledimse hakınızı helal edin Allaha emanet olun selametle ve dua ile hakınızı helal edin
Dikkat!!!Forumda Konu Kirliliği olmaması için;ekleyeceğiniz yeni konunun forumda ilgili kategori altına eklediğinizden lütfen emin olunuz.
Back to Top
merve_mete View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote merve_mete Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ekim 15 2007 at 16:14
kurban olurum sana ya resulallah... Cok guzel bir paylasim ALLAH razi olsun
selam ve dua ile...
Mefkûremiz göklerde islami bir sancak,
Biz ALLAH'in huzurunda egiliriz ancak...
Back to Top
ümmüseleme View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ümmüseleme Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 21 2008 at 22:48
allahın selamı üzerinize olsun ben yeni üye oldum çok güzel paylaşımlarınız emeğinize sağlık Allah razı olsun
Back to Top
İsmailAtız View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote İsmailAtız Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 18 2009 at 23:30
inanılmaz paylaşım ALLAH razı olsun
Eşhedu enla ilahe illallah ve eşhedu enne muhammeden resulullah ve eşhedu enne Aliyyün veliyullah...
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.