www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > FORUM GENEL KURALLAR - ÖNERİLERİNİZ / İSTEKLERİNİZ > Önerileriniz & İstekleriniz
  New Posts New Posts RSS Feed - Peygamber Sevgisini Suistimal Eden Sitele
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Peygamber Sevgisini Suistimal Eden Sitele

Post Reply Post Reply Page  123 4>
Author
Yönetici
Yönetici

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote macit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Peygamber Sevgisini Suistimal Eden Sitele
    Posted: Nisan 28 2007 at 10:10
merhaba dostlar

Aşağıda örnekleri görünen sitelerin veya maillerin internette çok fazla dolaşmaya başlamasından dolayı bu uyarıyı yapmak zorunda kaldık.bu tür siteler muslumanların bazı duygularını istismar ederek sitelerinin ziyaretçi sayılarını artırmaya çalışıyorlar. KESİNLİKLE BU TÜR SİTELERİN ADRESLERİNİ GÖRMEZLİKTEN GELİN. VE BU TÜR SİTELERİN PRİM KAZANMAMASI İÇİN O SİTELERİN ADRESLERİNİ HİÇ BİR ŞEKİLDE BAŞKA YERLERE TAŞIMAYIN. ZİRA KÖTü AMAÇLARINA ALET OLABİLİRSİNİZ.

PALAVRA ÖRNEKLERİ :

Palavra - 1 ************************** bu sitede Dinimizle Peygamberimizle ve Allah ile dalga geciliyor bunu görünce cok üzüldüm utandım bu danimarkalı karikatürcülere sesiz kalmak istemiyorum lütfen sizde kalmayın :(:(

Palavra - 2 ************************ sitesi Peygamber Efendimizin yeni karikatürlerini yayınlayacakmış. Henuz karar verememişler. Bunun için bir anket düzenlemişler. Lütfen yukarıdaki siteye girip oyunuzu hayır olarak kullanın.

Palavra - 3 ************************ sitesinde Peygamber Efendimizin karikatürleri yayınlanıyor. Lütfen bu siteye girip karikatürlerin kaldırılması için mail gönderin.

Siz de, rastladığınız  benzer mantıkdaki sitelerin adreslerini ve linklerini kaldırarak, kullandıkları taktikleri  buradan ifşa edebilirsiniz.

Back to Top
kaderim View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaderim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 29 2007 at 13:39
Selamun Aleyküm , din kardeşim yüreğine sağlık güzel bir konuya değinmişsin uyarıda bulunduğun için tşk ederim ALLAH razı olsun a.e.o
Back to Top
bensu View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bensu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 30 2007 at 23:56
ya gerçektende çok güzel bir konu bu
Back to Top
bensu View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bensu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 30 2007 at 23:57
Bence bu sitelerin adlarını verebiliyorsak verelimki arkadaslarımız bu gibi tuzaklara düşmesinler . .
Back to Top
caresiz View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote caresiz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 04 2007 at 20:31
Mail adresi tam nedir sorabilirmiyim ?  ve oraya en kisa nasil ulasabilirim?
Back to Top
bensu View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bensu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 05 2007 at 19:55
Benim bilgim yok ama yöneticilerimizden bilen vardır
Back to Top
**TUANA** View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote **TUANA** Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 06 2007 at 14:56
evet kardeşim gerçekten o kadar üzücü bir olayki rabbim ıslah etsin gönüllere ekilen sevginin muhammed aşkının herkeste olması için dualarımızı eksit etmeyelim.amin
salatuselam alemlere rahmet olarak gönderilen sevgili peygamberimiz hz.muhammed(s.a.v)ve tüm inananların üzerinde olsun..
Back to Top
nehir View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nehir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 11 2007 at 22:13
ne yazik bunları yapanlara.Allah ıslah etsin ne diyebilirz ki
Nehir
Back to Top
DYLsuhan View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DYLsuhan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 16 2007 at 19:14

SeLamün ALeyküm...Sitenize ilk giri?im ve ilk yorum yazy?ym bu.Güzel ve bi o kadar da sykyntyly oldu?um bi konu üzerine denk gelmi?im.Bu gibi sitelerin ilgi görmesi tamamiyle ço?u ki?inin bu konularda bilgisi olmamasydyr.Çünkü bu gibi konularda cahil(yanly? anla?ylmasyn bilmemek anlamynda kullanyyorum) olabilen çok insan var ve cahil insanlary yönlendirmek kadar kolay bi?ey de yoktur.Böyle konu üzerine de?inildikçe insan farkedebiliyor görünenle gerçek arasyndaki farky..Afedersiniz ama google a bi dini terim yazdy?ymyzda bile kar?ymyza çykan görüntü rezillikten ba?ka bi?ey olmayabiliyor.Bu sefer müslümanlaryn bu siteleri kasti yapty?y yanylgysyna dü?en çok tanydy?ym oluyor direkman da suizanda bulunuluyor malesef..Biz engellemeye çaly?sakta virüs gibiler ma?Allah:)Neyse ilk giri?te edep bilmek lazym burda kesiyim  yorumumu.Hayyrly konularda yorumla?mak dile?iyle...A.E.O'lun

Hayaty Komedi SayanLar Son Espiriyi Yyi Dü?ünsünler...
Back to Top
aslıhan View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote aslıhan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 16 2007 at 19:24
çok teşekkür ederiz bizleri uyardığınız için çünkü bu tarz tuzaklara düşmek çok kolay olacaktır........
Back to Top
bensu View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bensu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 18 2007 at 10:55
buna emin ola bilirsiniz.tuzaklaryna dü?ürmekte insanlar çok uzmanla?ty
Back to Top
banakulakver View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote banakulakver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 19 2007 at 22:50

gerçekten çok güzel bi uyarı ben de bu tuzağa düşürmeye çalıştıklarından biriyim işin en kötü tarafıda bizim insanlarımızın bu tuzağa çok çabuk düşmeleri ve buna alet olarak yaymaya çalışmaları Rabbim onlara fırsat vermesin inşallah

ALLA KÜLLİHAL ÖLECEKSİN AZABA DAYANABİLECEĞİN KADAR GÜNAH İŞLE...
Back to Top
ummugulsum53 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ummugulsum53 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 21 2007 at 21:38
Benim konum burasi için uygunmu bilmiyorum ama gezinirken fark ettigim ilginç ve degisik bir resim gördüm. Açiklamasina bakinca Belçikada bir Kilisede böyle bir heykelin oldugunu okudum. Detaya inince dehsete kapildim. Bu kadarmi rezalet olur?
Asagida yazilan yazi kisaca: Bu resimler Belçikada bir Kilisede çekilmis. Heykeller ile yerde olan kisinin elinde Kuran ile Hz Muhammed (s.a.v.) oldugu ve Hiristiyanligin Islamiyetten üstün oldugu gösterilmek istenmis.
Yapilacabilecek bir sey yokmu?
Birde bazen gezinirken bir takim web sitelerinde Peygamberimiz'i (s.a.v.) çok çirkin ifadelerle, resimler ve karikatürlerle gösteriyorlar. Bu siteleri sikayet edebilecegimiz bir merci veya onlara derslerini verebilecek bilgisayar uzmanlari yokmudur?

Back to Top
cepan View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cepan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 23 2007 at 13:47

arkadaslar gercektende guzel bır konuyu ele almıssınız kı ınsallah RABBİM hepsını ıslah eder.Bazı ımanı zayıf ınsanlar ne yazıkkı boyle seylere ınanıyorlar RABBIM af etsın hepsı ıcın dua edelım.

Back to Top
gülpeygamberim View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gülpeygamberim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 27 2007 at 18:51
 konu guzel yapilmasi gereken nedir sadece o stelere girmemekmi? bu sorunu halledecekmi ben cok daha etkili bir cozum bulmak lazim.
güllere asik
Back to Top
melik View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote melik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 02 2007 at 11:54
VAY HALLERİNE  arkadaşlar siz gönlünüzü ferah tutun muhakkaki yüce Allah onların cezasını verecektir.
çömlek
Back to Top
merve uran View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote merve uran Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 02 2007 at 13:06
s.a arkadaslar su sitelerin adlarını verinde bizde düşmeyelim .allah böyle insanları ıslah etsin allah razı olsun uyardıgınız için
hostur bana senden gelen ya gonca gül yahut diken ya hila'at_ü yahut diken NARINDA HOS NURUNDA HOS
Back to Top
ahirzamanda1kul View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ahirzamanda1kul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 02 2007 at 20:19

bu yazıyı yayınlamışsınız güzel..fakat yayınlarken niye sitelerinde adını vermiyosunuz.biz ne bilelim hangi sitenin ne yaptığını.ona göre önlemimizi alırız..ondan sonrada insanlık susuyo müslümanların sesi niye çıkmıyo deniliyo..bunları dedirtmeyelim kendimize Allah aşkına..

Back to Top
AFFEYLE_ALLAHIM View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AFFEYLE_ALLAHIM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 05 2007 at 10:58
sevigli arkadaşlar yazmamasının sebebi en başta belirmişti

bu tür siteler muslumanların bazı duygularını istismar ederek sitelerinin ziyaretçi sayılarını artırmaya çalışıyorlar. KESİNLİKLE BU TÜR SİTELERİN ADRESLERİNİ GÖRMEZLİKTEN GELİN. VE BU TÜR SİTELERİN PRİM KAZANMAMASI İÇİN O SİTELERİN ADRESLERİNİ HİÇ BİR ŞEKİLDE BAŞKA YERLERE TAŞIMAYIN. ZİRA KÖTü AMAÇLARINA ALET OLABİLİRSİNİZ.

yanı onların sitelerin linklerine tıklayarak hitlerini artmasına yardımcı olacağız.ve bizlerim musluman duygularımızı kötüye kullanarak ziyaretçi sayısını artıracaklar.siteinin linkıne tıklayıp siteye bağlandığımızda onların prim kazanmasına yardımcı olacağız ve onlar siteye daha çok tanıtacaklar.benim tahminim bu macit kardeşimiz bu yuzden yazmamış olabilir  

SİTELERİN ADRESLERİNİ HİÇ BİR ŞEKİLDE BAŞKA YERLERE TAŞIMAYIN. ZİRA KÖTü AMAÇLARINA ALET OLABİLİRSİNİZ.

Dikkat!!!Forumda Konu Kirliliği olmaması için;ekleyeceğiniz yeni konunun forumda ilgili kategori altına eklediğinizden lütfen emin olunuz.
Back to Top
ahirzamanda1kul View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ahirzamanda1kul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 06 2007 at 00:03
ALLAH KORUSUN..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 4>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.