www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > FORUM GENEL KURALLAR - ÖNERİLERİNİZ / İSTEKLERİNİZ > Önerileriniz & İstekleriniz
  New Posts New Posts RSS Feed - Peygamber Sevgisini Suistimal Eden Sitele
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Peygamber Sevgisini Suistimal Eden Sitele

Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hayrunnisa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 10 2007 at 10:37
Allah razı olsun kardeşim ben bu steye yani üye oldum müsdenizle ve ençok ilgimi çeken şeyde sayfanın sol üst köşesindeki 2 ibare oldu bunlar benim çok hoşuma gitti gerçekten Peygamber efendimiz(s.a.v.)hakında hazırlandığını anladım ve teşekürü bir borç bildim Hepinize teşekür ederim.

sahte konularla insanları istismar eden sitelere gelince evet böyle siteler var dini konular adı altındane tür nahoş durumlarla karşılaşılıyor hepimiz çok dikat etmsi gereken bi konu paylaştığınız için teşekürler.
Back to Top
AFFEYLE_ALLAHIM View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AFFEYLE_ALLAHIM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 11 2007 at 10:06
Originally posted by gülpeygamberim gülpeygamberim wrote:

bu bolumu hazirlayan arkadas bu sitelerin ismini neden yazmadigini ögrene bilirmiyiz belki dusundugun birsey var yaz herkes okusun bilgilensin

SEVGİLİ KARDEŞİM BU SİTELERİN HEPSİNİ HEMEN HEMEN BİLİYORUM DİNİMİZE PEYGAMBER EFENDİMİZE HAKARET EDEN SİTELRİN HEPSİNİ AMAMÇLARINI DA BİLİYORUM AMA ONLARI BURDA VERMEK OLMAZ BURDA VERİRİSEK ONLARA YARDIMCI OLURUZ BUNU UNUTMAYIN ONLARI HİTİ NE KADAR ARTARSA O KADAR REKLAM YAPARLAR.ONLARIN LİNKINI VERİRMEK BİZLERE YAKIŞMAZ

BİZDE TAM TERSİNİ YAPALIM

PEYGAMBER EFENDİMİZİ GERÇEK MANADA ANLATMAK İSTEYEN SİTELER ÇOK BUNLARI ÖĞRENİP BUNLARI TANITALIM BUNLARIN LİNKLERİNE TIKLAYALIM ŞUAN BULUNDUGUMUZ SİTE VE DAHA BİR ÇOK GÜZEL SİTE

TAM TERSİNİ YAPALIM PEYGAMBER EFENDİMİZİ ANLATAN SİTELERE YÖNELİM ONLARA YARDIM EDELİM

geçen gün sitede eski msj bakarken www.hzmuhammed.org sitesi gerçekten yarrdım etmek lazım sitenin hem tanıtımına hemde uyeliğine
site yönetimi sağ tarafta şu msj yazmış

SİTENİZDE ÇOK BÜYÜK BİR AÇIK BULUNMAKTADIR...

ALLAH DOSTU BİR İNSAN OLARAK BUNA RAZI DEĞİLİM...

LÜTFEN BU AÇIĞI BİR AN ÖNCE KAPATIN... 

İRTİBAT: animagus-92@hotmail.com

çok üzücü bi msj sitede buyuk bi açık nasıl anlatılır peygamber efendimizi tanıtmak isteyen bir Allah dostu bu sitenin linkıne değilde neden peygamber efendimize hakaret eden sitelerin linklerine tıklıyoruz

siteye girdiğimizde bazı bölümler açılmıyor sitenin bence çok yardıma ihtiyaçı var webmaster kardeşler olsun.yazı bölüm vs. gerekli yardımda bulunalım ve bu sitenin kapanmasını engeleyelim

inşAllah gerekli desteği bu siteye sağlarız isteyen mail adresini ekleyim yardım etmek isteğini söyleyebilir ben ekledim şuan daha kendisyle görüşmedim inşAllah görüşecem gerekirse üyede olalim
Dikkat!!!Forumda Konu Kirliliği olmaması için;ekleyeceğiniz yeni konunun forumda ilgili kategori altına eklediğinizden lütfen emin olunuz.
Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

kardeşlik dostluk iyilik ibadet

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 11 2007 at 12:34

s.a kerdeşlerim

evt böyle binlerce site var kimse uyarmadı için siteye girenler de çok girenleri uyaralım hep birlikte olalım birlikten kuvvet dogra  a.e.o

RABBİM BÜTÜN KARDEŞLERİMİZ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN DOGRU YOLU BULMAYI NASİP ETSİN AMİN . . .
Back to Top
gülpeygamberim View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gülpeygamberim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 27 2007 at 12:46
dogru soyluyorsun arkadasim allah senden razi olsun
güllere asik
Back to Top
rabia_ View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rabia_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 19 2007 at 01:26

Şahsen ben bu tür oyunlara kanıyordum. Allah razı olsun bizi uyardığınız için. Ama bence de sitelerin isimleri verilmeli. SELAM VE DUA İLE. . .

Back to Top
atekin2027 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote atekin2027 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 19 2007 at 21:26

S.A

Bu site adlarını bilmezsek herhanfi bi şi yapamayız. Bilmemiz lazım ki ona gore kendımızı hazırlayalım dimi...... Bu sıte adlarını forma yazalım diyenler haaaaddiiiiiiii........ iş başına ........herkes öğrensin bu siteleriiiiii.....

AEO

Back to Top
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AFFEYLE_ALLAHIM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 20 2007 at 15:54

kardeşler hagi siteye girdiğinizde içeriğini biraz okuduğunuzda veya baktıgınızda ne oldugunu hemen anlarsınız ben siteye giriyorum bilmediğim bir site içeriğine bakarım biraz gezerim eğer dinime kutsal sağdıgım değerlere hakaret ediyorsa hemen çıkarım ve ona  karşı savaş başlatırım

ama tam tersi siteye girdiğimde dinin güzelliklerini anlatıyorsa o siteyi tanıtmak için elimden geleni yaparım...

yani lafın kısası hangi siteye girdiğinde özellikle dinimize hakaret eden sitelerin en baş kısmına baktıgınızda dinimize hakaret etiğini göreceksin

Allah hepsini ıslah etsin

Allaha emanet ol selametle  ve dua ile hakınızı helal edin
Dikkat!!!Forumda Konu Kirliliği olmaması için;ekleyeceğiniz yeni konunun forumda ilgili kategori altına eklediğinizden lütfen emin olunuz.
Back to Top
actas View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote actas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 22 2007 at 22:28
EVET BÖYLE Bİ ÇOK SİTE VAR NERDEN BİLECEGİZ Kİ ALLAH RAZI OLSUN
fatih
Back to Top
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AFFEYLE_ALLAHIM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 30 2007 at 11:55
Originally posted by actas actas wrote:

EVET BÖYLE Bİ ÇOK SİTE VAR NERDEN BİLECEGİZ Kİ ALLAH RAZI OLSUN

kardeşim dediğim gibi hangi siteye girersen içeriğini gösterir özellikle bu tür siteler peygamber sevgisini suistimal eden siteler sitenin ana sayfasında açıklamasını yapar ve o site kendini belli eder biz niye ne olursa olsun onlare yardım etmeyelim lütfen

Back to Top
macit View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote macit Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 30 2007 at 21:29

merhaba dostlar

biz türk milleti olarak duygusal bir milletiz. tepkilerimizi de duygularımızı kullanarak veriyoruz. biraz aklımızı kullanarak tepki verirsek zaten bu tür siteler prim yapmazlar. Zira bu tür sitelerin pagerank değerlerine bakıyorum ve şaşırıyorum. insanlar sitelerinin pagerank değerlerini artırmanın ve sitelerine reklam almanın yolunu bulmuşlar. İslam dini ve Efendimiz hakkında art niyetli bi kaç yazı koy. sonra bi kaç tane foruma falanca sitede çok kötü yazılar gördüm yaz. Ardından da bi kaç tane mail gurubuna mail gönder. Sen sonra görbak; o mail nasıl coğalıyor. Dolayısıyla da sitenin hiti.

ARKADAŞLAR UYANIK OLALIM. EĞER TEPKİMİZİ AKLIMIZI KULLANARAK VERİRSEK BU TÜRDEN SİTELERİN NE SAYILARI ARTAR NE DE HİTLERİ.

Back to Top
kaptan View Drop Down
Yönetici
Yönetici

kardeşlik dostluk iyilik ibadet

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 29 2007 at 22:10
evet haklısın kardeş bunları düşünmek lazım tepkimiz büyük olmalı birlik beraberlik için de olmalıyız
RABBİM BÜTÜN KARDEŞLERİMİZ BÜTÜN KÖTÜLÜKLERDEN KORUSUN GÜNAHLARIMIZI AFFETSİN DOGRU YOLU BULMAYI NASİP ETSİN AMİN . . .
Back to Top
fatoş View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fatoş Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 03 2007 at 18:25

ya kardeş gerçekten önemli bir konuya deyinmişsin tebrikler

Back to Top
hafize View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hafize Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 05 2007 at 13:34
 sitelerin isimlerini bilenler bu bilgilerini bizden esirgemesinler  ki biz de bilicli hareket edelim 
Back to Top
agla-gözlerim View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote agla-gözlerim Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 05 2007 at 16:35
Originally posted by hafize hafize wrote:

sitelerin isimlerini bilenler bu bilgilerini bizden esirgemesinler  ki biz de bilicli hareket edelim 

Bilinçli hareket edilmesi gerekir ama arkadaşımız başta siteye girilmesini istemediğini belirtmişti.Eğer site ismi verilirse merak edip girenler olucaktır benim kanaatim...
Ya islamda erirsin
Ya inkarda çürürsün
Yol mezarda bitmiyor
Girdiğinde görürsün
Back to Top
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AFFEYLE_ALLAHIM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 11 2007 at 18:54
Originally posted by agla-gözlerim agla-gözlerim wrote:

Originally posted by hafize hafize wrote:

Bilinçli hareket edilmesi gerekir ama arkadaşımız başta siteye girilmesini istemediğini belirtmişti.Eğer site ismi verilirse merak edip girenler olucaktır benim kanaatim...

kaanatiniz dogru
Back to Top
RAZİYE BETÜL View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote RAZİYE BETÜL Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ekim 10 2007 at 20:42
bunları Allah ıslah eder inşallah bu palavralara çok üzüldüm
Dua ve ibadet,ALLAH ile olmaktır.ALLAH ile olan kimse için ölüm de,ömür de hoştur.
Back to Top
kadirr View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kadirr Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ekim 10 2007 at 23:23

bu nasıl iştir bu insanlarda hiçmi allah korkusu yok

üçkuruşluk menfaat için yapılırmı bu allah ıslah etsin

Back to Top
kaaan View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaaan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 14 2007 at 00:08
bunlary bize gönderdigin icin cok te?ekkür ederim allah bu kötü palavra yazanlary affeder in?allah amin.
Back to Top
dereli_06 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dereli_06 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 28 2007 at 21:34
UYARIN İÇİN SAOL ALLAH'a havale edelim biz bunun bu dünyası varsa ahiretide var tabi hakkımızı savunalım arkadaşlar islamı savunmak hepimizin görevi kib
Back to Top
hüzünlü gurbet View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hüzünlü gurbet Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 05 2008 at 00:55
hani br ayette  Allah ımız sizin anlatmaktan aciz kaldığınz durumlarda ben davama sahip çıkarm diyor ya danimarka olayndan sonra müslümanlarn tepkisi üzerine insanlar meraka düştü ve Kuran_ı Kerim danimarkada en çok satan kitap oldu bence bu olaydan kendimize bir pay çıkarmamız lazım demekki anlatmakta yetersiz kaldk
gül sultan
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.