www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > FORUM GENEL KURALLAR - ÖNERİLERİNİZ / İSTEKLERİNİZ > Önerileriniz & İstekleriniz
  New Posts New Posts RSS Feed - Peygamber Sevgisini Suistimal Eden Sitele
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Peygamber Sevgisini Suistimal Eden Sitele

Post Reply Post Reply Page  <1 234
Author
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eserali Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ekim 02 2008 at 08:30
S.A EVET AKARDEŞİM MALESEF EFENDİMİZ BİZİM İÇİN ÇOK SIKINTLAR ÇEKTİ AMA BİZLER İSE ONA Bİ SALAVAT GETİRMEKTEN BİLE ACİZİZ
SENİ GÖRMİYEN GÖZÜ NE EDİM EY RESULUM
Back to Top
kum_tanesi View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kum_tanesi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 06 2008 at 02:37
bencede bu konularda bilgili olmalı ve tuzaklara düşmemeliyiz
AşKıNa KaVRuLmAk VuSlAt kOr OlMak MuTlLukTuR...
Back to Top
mtrz View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mtrz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 22 2008 at 21:14
Arkadaşlar ismini hatırlamıyorum ama bir sitede görmüştüm bu tür siteleri onlara bildiriyoruz onlarda hackliyordu bu siteleri İnşallah hatırlarsam yayınlayacağım...                    
Back to Top
enser View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enser Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 05 2009 at 01:02
Originally posted by macit macit wrote:

merhaba dostlar

Aşağıda örnekleri görünen sitelerin veya maillerin internette çok fazla dolaşmaya başlamasından dolayı bu uyarıyı yapmak zorunda kaldık.bu tür siteler muslumanların bazı duygularını istismar ederek sitelerinin ziyaretçi sayılarını artırmaya çalışıyorlar. KESİNLİKLE BU TÜR SİTELERİN ADRESLERİNİ GÖRMEZLİKTEN GELİN. VE BU TÜR SİTELERİN PRİM KAZANMAMASI İÇİN O SİTELERİN ADRESLERİNİ HİÇ BİR ŞEKİLDE BAŞKA YERLERE TAŞIMAYIN. ZİRA KÖTü AMAÇLARINA ALET OLABİLİRSİNİZ.

PALAVRA ÖRNEKLERİ :

Palavra - 1 ************************** bu sitede Dinimizle Peygamberimizle ve Allah ile dalga geciliyor bunu görünce cok üzüldüm utandım bu danimarkalı karikatürcülere sesiz kalmak istemiyorum lütfen sizde kalmayın :(:(

Palavra - 2 ************************ sitesi Peygamber Efendimizin yeni karikatürlerini yayınlayacakmış. Henuz karar verememişler. Bunun için bir anket düzenlemişler. Lütfen yukarıdaki siteye girip oyunuzu hayır olarak kullanın.

Palavra - 3 ************************ sitesinde Peygamber Efendimizin karikatürleri yayınlanıyor. Lütfen bu siteye girip karikatürlerin kaldırılması için mail gönderin.

Siz de, rastladığınız  benzer mantıkdaki sitelerin adreslerini ve linklerini kaldırarak, kullandıkları taktikleri  buradan ifşa edebilirsiniz.

enser
Back to Top
enser View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enser Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 05 2009 at 01:05

dunyada savaş istemiyosalar hepsinin kellelerini almamı istemiyolarsa fikirlerinden vaz geçsinler diyorum yoksa onları ızgara yaparım dunyanın gozunde haberleri bile olmaz allahımdan peygamberimden dalga değil kötu bi söz söyleyeni allah şahit olsun ki sadece azrail olurum canını alırım ve sonsuza kadar yok olur gider bu sölerimi tum dunya duysun hiç bi allahın kulu peygamber efendimize dil uzatamaz dilini keserim imza:enser

enser
Back to Top
Sene View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sene Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 06 2009 at 18:13
Bakınız tüm kardeşlerime katılıyorum şurada şunu söylemekte kusur olmaz heralde ceza arıyorsunz değilmi Allah c.c var siz o gördüklerinizi kendiniz Allah cc sunacaksınız mevlam onlara en güzel cezayı verecekler bu dünyadada olmazsada diğer dünya her kötü şeyin cezası var..
                                        selam ve dua ile inş.
Back to Top
medo View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 27 2009 at 15:58

ben yeni üyeyim daha dün kayıt oldum ama gördümki burda israilin malını gösteremiyoruz yani onların kötü mallarını yasak edemiyoruz neden acaba sorabilirmiyim????????

ben yeni yazıldım arklar!!!
Back to Top
esra_92 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote esra_92 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 25 2009 at 22:16

peygamber efendimiz ile dalga geçenler ahirette allah'a hesaplarını verecekler yaptıkları şey çok çirkin..

Kur’an okuyunuz. Çünkü o kıyamet günü okuyanlara şefaat edecektir.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 234
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.