www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > FORUM GENEL KURALLAR - ÖNERİLERİNİZ / İSTEKLERİNİZ > Önerileriniz & İstekleriniz
  New Posts New Posts RSS Feed - Peygamber Sevgisini Suistimal Eden Sitele
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Peygamber Sevgisini Suistimal Eden Sitele

Post Reply Post Reply Page  <1234>
Author
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yabanci_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 13 2008 at 23:47
s.a arkadaşlar bence bu sitelere hiç karışmayalım mesela o site çokertilebilir ama neye yarar bir tane daaha kurarlar onları kendimize muhattap kabul etmyelim affınıza sığınarak bir tabir vardır (it havlar havlar susar ) biz onlara müdahale edersek iyice azarlar bu benim fikrim yanlışda olabilir ben o siteleri hiç merak etmiyorum onların sitesine girip onlara tıklma başına para kazandıracağıma hiç girmem benden para kazanmasınlar onların da derdi bu sitelerine insanları çekebilmek (A.E.O) s.a
___gönül kapısını kapayan kendi dışarıda kalır____
Back to Top
akça View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote akça Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 14 2008 at 16:23
allah razı olsun
yaşamak = direnmek
Back to Top
nur yüzlüm View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote nur yüzlüm Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 19 2008 at 21:21
arkadaşlar ben şimdi msnemdeki bütün herkese mail atıcam..sizde yapın böylelikle bütün herkes bilinçlenmiş olur=)Allah böylelerini ıslah etsin..ve bu sitelerin adreslerini öğrenebilirsek çok iyi olur bilenler lütfen bildirsin..
    Bilgilendirme için teşekkürler=)
Back to Top
consinus View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote consinus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mart 22 2008 at 18:22

çok haklısınız gerçekten böle siteler çelişkiler kurarak ilgi çekiyorlar

Back to Top
ser03 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ser03 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 14 2008 at 09:47

ama ben siteleri göremedim görsem müdahale edecem ama göremedim

03
Back to Top
evla View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote evla Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 15 2008 at 08:44
 Allah art niyetleri islah etsin amin
Resulullah (aleyhissalâtu vesselâm)
buyurdular ki:
"İki kardeş (iki arkadaş) iki el gibidir,
biri ötekini yıkar".
Back to Top
seux View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote seux Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 18 2008 at 05:58
slm rabbimin bereketi üzerizde olsun
slm kardeşler herkese selam olsun rabbimin bereketi üzerinizde olsun
Back to Top
KüBraA View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote KüBraA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 30 2008 at 16:03
BİLGİLERİNİZ VE UYARILARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM. ALLAH BU İNSANLARI ISLAH ETSİN İNŞALLAH...ALLAH A EMANET OLUNUZ
Back to Top
@fatih@ View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote @fatih@ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 17 2008 at 22:55
ALLAH MUTLAKA ONLAR CEZALANDIRACAKTIR.
AMA DÜNYDA AMA AHİRETTE MUTLAKA CEZASIZ KALMAYACAKLARDIR

Back to Top
@fatih@ View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote @fatih@ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 17 2008 at 22:55
ALLAH ONLARI ISLAH EYLESİN
Back to Top
@fatih@ View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote @fatih@ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 17 2008 at 22:57
UYARILARIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
Back to Top
@fatih@ View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote @fatih@ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Temmuz 18 2008 at 05:19
bizi bu konuda uyardığın için teşekkürler ALLAH seneden razı olsun
Back to Top
Tuğrul View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tuğrul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 01 2008 at 01:16

ALLAH Senden Razı Olsun

Allah Hepize Yardım Etsin Bizi Korusun-*-*-AMİN-*-*-
Back to Top
yabangülü View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote yabangülü Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 19 2008 at 22:52
 s.a  arkadaşlar haklısınız  o kadar  içeriği iğrenç site var ki,,evet bunların içinde   allah ı  ve peygamberimizi  kötüleyen ve onlar hakkında olmayan şeyler uyduran ....umarım amaçlarına ulaşamazlar....bu konuya değindiğiniz için teeşekkürlerrrrrrrrr...allah   razı olsun....a e o....dua ile...  

bir şey soracağım arkadaşlar  bilen  varsa  cevap alırsam memnun olurum....yahudiler  domuz etini haram olmasını peygamber efendimizin   zamanında koyun satışları olsun diye  haram ettiğini   söylüyorlar....bunu fransada   çoğu kişi   böyle  biliyor..yani   domuz  etini haram olmasının  bir kaç sebebi var ama ayrıca bir de bu varmışşşşşşşş... ne dersiniz...
hamza yürekli
Back to Top
sevimli53 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sevimli53 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 01 2008 at 05:12
Gerçekten çokk dikkate almamız gereken bi konuu  bu tür şeylerle çok sık karşılaşıyoruz rabbim bu şekilde bir yerlere gelmeye çalışanları hidayet eylesinn(amin)paylaşımınız için Allah razı olsun
Back to Top
halid-bin-velid View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote halid-bin-velid Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 20 2008 at 12:23
selamun aleykum sevılı musluman kardeslerım siteye yenı uye oldum ve cok begendım RABBİM hepınızden razı olsun. inanın peygamber efendımıze ve rabbımızee cirkince saldırılar olunca kendımı zor tutuyorum onları gordugumde öldurmemek için.. bu terbıyesız kendını bılmezlerın bırgun rabbım cezasını verecektır. unutmayalım ki RABBIM  hesabı cabuk görur.. ateistlerın bır sıtesı varr gecenlerde neler yazıyolar dıye girdim ve yazılanları okuyunca kendımı zor tuttum.. ve sıteye uye oldum tüm yazılara cvb yazmak için bır problem olurmu?

RABBİMİN  selamı hepınızın uzerınıze olsun...

ANAM ve BABAM sana feda olsun RESULÜM..
ALLAH HEPIMIZIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN..
Back to Top
erekara35 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote erekara35 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 21 2008 at 20:42
Her şey iyi hoş ta siteler bende ************* oLarak gözüküyo kardesim tekrar yazarmısın?
bende oyumu hayır olarak kullanmak istiyorum
The_KinqS    TeaM
Back to Top
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote halid-bin-velid Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 24 2008 at 11:59
sevgılı hamza kardesım kuran-ı kerımde sanırım bakara suresınde gecıyor.domuz.kan.ve leş yemek haramdır bız muslumanlara onun dısında bılmıyorumm

Back to Top
GENÇ MÜCAHİT View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GENÇ MÜCAHİT Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 24 2008 at 21:23

S.A ARKADAŞLAR DÜNYADA OLAN İSLAM KARŞITI PROPAGANDALAR HEPİMİZİ ÜZMEKTEDİR ANCAK ARKADAŞIMIZINDA SÖYLEDİĞİ GİBİ YÜCE RABBİMİZ BİZE YARDIMCI OLACAKTIR O İSLAMI KIYAMETE KADAR KORUYACAĞINI BİLDİRMİŞ VE ONUN YOLUNA GİDENLERE DÜNYA VE AHİRETTE MÜKAFATLANDIRACAĞINI BİLDİRMİŞTİR

123,123,
Back to Top
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote halid-bin-velid Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 25 2008 at 11:15
şunu hıcbırzaman unutmayın ki RABBİM hep bızımle bırlıkte olacaktır islama dusman olanlar ya bırgun musluman oluruz dıye korkan ınsanlardır.korkuyorlar ama korkuları onları kurtarmayacak ve bırgun akın akın islama gırecektir.. RABBİM hepısıne hıdayet nasıp etsın... islama karsı olan ve kuran-ı kerımı tanımayanlar ise bozguna ugrayacaktır RABBİMİN izni ile.. cunku o herseyı goren işiten ve bilendır..
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.