www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > MULTİMEDYA --- VİDEOLAR,İLAHİLER ve DOWNLOADLAR > İNDİRME (DOWNLOAD) MERKEZİ > Duvar Kağıtları
  New Posts New Posts RSS Feed - Kutlu doğum ( wallpaper)
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Kutlu doğum ( wallpaper)

Post Reply Post Reply
Author
Yönetici
Yönetici

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote a.k.o Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Kutlu doğum ( wallpaper)
    Posted: Nisan 11 2007 at 16:11

Back to Top
**TUANA** View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote **TUANA** Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 11 2007 at 16:13
ellerine sağlık çok güzel bir resimli şiir.bu tür resimleri kendin mi yapıyosun yoksa bir programda mı ?ben grafik tasarım öğrencisiyim ve bu tür resimli yazıları da yapabiliyorum.acaba sizdemi öyle yapıyosunuz?devamını da isteriz böyle güzelliklerin kardeşim allah razı olsun
salatuselam alemlere rahmet olarak gönderilen sevgili peygamberimiz hz.muhammed(s.a.v)ve tüm inananların üzerinde olsun..
Back to Top
a.k.o View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote a.k.o Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 11 2007 at 16:30
saolasın.Elimden geldiğince yenilerini yapıp sizlerle paylaşacağım.Bunları photoshopta yapıorum genellikle.
Back to Top
**TUANA** View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote **TUANA** Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 11 2007 at 16:44
ben de photoshop kullanıyorum he zman ve gerçekten daha da ilginç ve güzelleri ortaya çıkıyor.sağolun cevabınız için.bende bu aralar yoğunluktan yapamıyorum ama inşallah ilerde sizlerle paylaşacağım.tekrar ellerinize sağlık
salatuselam alemlere rahmet olarak gönderilen sevgili peygamberimiz hz.muhammed(s.a.v)ve tüm inananların üzerinde olsun..
Back to Top
gonullu View Drop Down
KURUCU ÜYE
KURUCU ÜYE

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gonullu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 11 2007 at 21:29
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM ÇOK GÜZEL OLMUŞ SÖYLENECEK SÖZ BULAMIYOM ÇOK SAOL
selam & dua ile
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.