www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > MULTİMEDYA --- VİDEOLAR,İLAHİLER ve DOWNLOADLAR > İLAHİLER > Sesli Şiirler
  New Posts New Posts RSS Feed - Eğer bir gün Peygamber Efendimiz Ziyaretinize Gelse
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Eğer bir gün Peygamber Efendimiz Ziyaretinize Gelse

Post Reply Post Reply
Author
Yönetici
Yönetici

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PAŞALI Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Eğer bir gün Peygamber Efendimiz Ziyaretinize Gelse
    Posted: Ağustos 24 2006 at 03:41

Back to Top
güllere_vurgun View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote güllere_vurgun Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 25 2006 at 00:36
bu şiiri dinledim çok güzel böyle nasıl yapabilliyoruz
Back to Top
PAŞALI View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote PAŞALI Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ağustos 31 2006 at 09:20
Originally posted by güllere_vurgun güllere_vurgun wrote:

böyle nasıl yapabilliyoruz

ilgili html kodları elle database yazınca; mesaj kısmında bu tür videolar oynatılabilir.
Back to Top
AFFEYLE_ALLAHIM View Drop Down
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AFFEYLE_ALLAHIM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 21 2006 at 03:56

indirmek için  tıklayınız

selametle ve dua ile
Allaha emanet olun
hakınızı helal edin n
Dikkat!!!Forumda Konu Kirliliği olmaması için;ekleyeceğiniz yeni konunun forumda ilgili kategori altına eklediğinizden lütfen emin olunuz.
Back to Top
can_tatlidir View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote can_tatlidir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 21 2006 at 09:45
bu şiiri nasıl download yapabiliriz
Ömür
Back to Top
can_tatlidir View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote can_tatlidir Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 21 2006 at 09:47
tamam Allah razı olsun hallettim
Ömür
Back to Top
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AFFEYLE_ALLAHIM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 21 2006 at 19:16
Originally posted by AFFEYLE_ALLAHIM AFFEYLE_ALLAHIM wrote:

yukardaki lınkı tıklarsanız dowland yapabilirsiniz ....
Dikkat!!!Forumda Konu Kirliliği olmaması için;ekleyeceğiniz yeni konunun forumda ilgili kategori altına eklediğinizden lütfen emin olunuz.
Back to Top
gonullu View Drop Down
KURUCU ÜYE
KURUCU ÜYE

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gonullu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 23 2006 at 22:11
kardeşim ALLAH razı olsun bende bu şiiri arıyordum KARDEŞİM birşey sorcaktım sen herhalde biliyosundur bu gibi şiirler olsun videolar olsun klipler olsun ben bunları bilgiasayara indirip bazı arkadaşlara dinimizi anlatmak amacıyla bu güzellikleri paylaşmak amacıyla onlara cd lere kopyalayıp dagıtıyorum tabi ücretsiz olarak acaba yanlışmı yapıyom kul hakkına mı giriyom beni aydınlatırsan çok sevinirim RABBİM YAR VE YARDIMCIMZ OLSUN
selam & dua ile
Back to Top
Yönetici
Yönetici

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AFFEYLE_ALLAHIM Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 23 2006 at 22:31
Originally posted by gonullu gonullu wrote:

kardeşim ALLAH razı olsun bende bu şiiri arıyordum KARDEŞİM birşey sorcaktım sen herhalde biliyosundur bu gibi şiirler olsun videolar olsun klipler olsun ben bunları bilgiasayara indirip bazı arkadaşlara dinimizi anlatmak amacıyla bu güzellikleri paylaşmak amacıyla onlara cd lere kopyalayıp dagıtıyorum tabi ücretsiz olarak acaba yanlışmı yapıyom kul hakkına mı giriyom beni aydınlatırsan çok sevinirim RABBİM YAR VE YARDIMCIMZ OLSUN

aleykum selam kardeşim ilk önce islamı herkese tanıtım sevdirmen bunu yaptıgını duyunce çok sevindim Allah yardımcın olsun senin

kardeşim eğer şiir sahibi eserin yayınlamasını istiyorsa her hakı saklı değilse kul hakına girmezsiniz

eğer her hakı saklı ise izinsiz alındıgından kul hakına girer

benim bildiğim bu yinede sen yönetici kardeşlerimize bi sor paşalı ve macit abiye onlar seni bilgilendirirler .....

yanlış söylemim sizlere yani sonra ne olur olmaz  yönetice kardeşlerimize sorman daha iyi onlar benden daha iyi bilirler ...
Back to Top
gonullu View Drop Down
KURUCU ÜYE
KURUCU ÜYE

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote gonullu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 24 2006 at 05:05
ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM SAOL
selam & dua ile
Back to Top
CENNET_BAHÇESİ View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CENNET_BAHÇESİ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Aralık 06 2006 at 19:44
Originally posted by PAŞALI PAŞALI wrote:

< id=sMediaP1 id=clsid:6BF52A52-394A-11D3-B153-00C04F79FAA6>< NAME="URL" VALUE="http://www.hz-muhammed.net/forum/../../site/radyo/mp3/Eğer Bir Gün Peygamber Efendimiz Ziyaretinize Gelse.mp3">< NAME="rate" VALUE="1">< NAME="balance" VALUE="0">< NAME="current" VALUE="20.8393696">< NAME="default" VALUE="">< NAME="playCount" VALUE="1">< NAME="autoStart" VALUE="-1">< NAME="currentMarker" VALUE="0">< NAME="invokeURLs" VALUE="-1">< NAME="URL" VALUE="">< NAME="volume" VALUE="50">< NAME="mute" VALUE="0">< NAME="uiMode" VALUE="full">< NAME="stretchToFit" VALUE="0">< NAME="lessVideo" VALUE="0">< NAME="enabled" VALUE="-1">< NAME="enableContextMenu" VALUE="-1">< NAME="fullScreen" VALUE="0">< NAME="SAMIStyle" VALUE="">< NAME="SAMILang" VALUE="">< NAME="SAMIname" VALUE="">< NAME="captioningID" VALUE="">< NAME="enableErrorDialogs" VALUE="0">< NAME="_cx" VALUE="6482">< NAME="_cy" VALUE="6350">

cennet_bahçesi
Back to Top
bensu View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bensu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Nisan 23 2007 at 18:19
çok güzel.Alah razı olsun
Back to Top
kaptan61 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan61 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 12 2007 at 16:58
cok güzel selamla
Back to Top
kaptan61 View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote kaptan61 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 12 2007 at 17:01
cok merak ettim ama okunmuyor belkide türkce yazi oldugun icin
selam
Back to Top
cananım View Drop Down
Üye
Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cananım Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Mayıs 14 2007 at 16:52
çok güzel ALLAH RAZI OLSUN
Back to Top
rapoglu View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rapoglu Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Eylül 25 2008 at 21:31
S/A

Arkadaşlar ya acaba yeniden link verebilirmisiniz,bu müziği indirmek istiyorum çok ama çok etkileyici :(
Back to Top
ehli dünya View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ehli dünya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Haziran 12 2010 at 08:54
ALLAH RIZASI İÇİN BİRİ YARDIM ETSİN.DİNLEMEK İSTİYORUM AMA OLMUYOR.
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.