www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED HAKKINDA KAYNAKLAR > SİZDEN GELENLER
  New Posts New Posts RSS Feed - ağlamak istiyorum!
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

ağlamak istiyorum!

Post Reply Post Reply
Author
Yönetici
Yönetici

suskun..

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ADMİN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: ağlamak istiyorum!
    Posted: Şubat 20 2007 at 06:05
                                        AĞLAMAK İSTİYORUM

Ağlamıyorsanız dahi ağlamaklı olun der nebi! Ağlamaklıyım ama ağlayamıyorum. Göz pınarlarınım ağlıya ağlıya değil de ağlamaya ağlamaya kuruduğunu hissediyorum. Ve içten içten kahroluyorum!
                   Ağlatın beni ağlatın demek istiyorum. Ve sol yanımın sıkıştığını hissediyorum ve hala göz pınarlarımı kuru hissediyorum. Dinlediğim hüzünlü müziğin hafif etkisini hissetmek istiyorum oda gidiyor. Ve ağlamayan gözlerime isyan ediyorum! Ağlamak istiyorum. İçimde bir damla hüzün kalmasın diye gözyaşlarımı damlatmak istiyor. Ama olmuyor işte!
                    Bu ekrana baktıkça gözlerim yanıyor. Hüzünden ağlamayan gözlerim ışıktan yanıyor ve dolacak gibi oluyor. Bir ışık kadar olamadı yüreğim gözyaşlarımı dökemedi! Ve ben hala inatla ağlamak istiyorum bu yazı bitinceye kadar ağlamalıyım deyip sözü uzatıyorum!
                         Ben sözü uzattıkça içimdeki hüzünde yok olacak gibi oluyor. Hatta hüzün dahi gidiyor ağlamaklı halimi dahi özlüyorum. Ve düşünüyorum ‘’Ümmeti’Deyip kahrolan nebiyi. Ve gençlerin haline ağlayan üstadımı düşünüyorum. Ona layık ümmet ve üstada layık talebe olmadığımı düşünüyorum. Gözü kuru olan kalbi katı biri ne kadar layık olabilir ki!
                           Haydi, biri çıksın ağlatsın beni kurak gözlerimden yaş döktürsün yapabiliyorsa yapsın! Bu kurak gözlerim yağmur görsün diye dua etmeliyim. Gözyaşı duası etmeliyim. Ve bu duayı öyle içten etmeliyim ki bütün mahlûkat benim adıma ‘’âmin’’ desin. Ve hala kurak gözlerim sel görsün öyle ağlasın ki gözüm saatlerce bulanık görsün. Tıpkı buharlanmış cama bakar gibi baksın her yere. Ve Ağlamaklı şu halim hatırına affet beni Ya Rab! Senin için ağlayan gözlerden nasip et ya Rab! Senin razı olup olmadığını düşündükçe yaşlarımın sel olduğu günleri yaşat Ya Rabbim…

BUNU NURTALEBESİ İSİMLİ BİR ÜYE YAZMIŞTIR.BEN ONUN ADINA BUNU BURAYA YAYINLIYORUM.İNŞALLAH BEĞENMİŞSİNİZDİR.SELAM VE DUA İLE...
"Gönül Gönüldür,Olsada Göğsünde bir zalimin.. O'nu Kıran Gitmesin Tavafına Kabe'nin"
Back to Top
zülfiye View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zülfiye Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 20 2007 at 06:38
S.A.ALLAH RAZI OLSUN ÇOK GÜZEL ELLERİNİZE SAĞLIK
Back to Top
omersaid View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote omersaid Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 20 2007 at 07:55
süpeer
ümitvar olunuz
Back to Top
hayat naz View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hayat naz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 20 2007 at 23:41
allah razı olsun elinize gönlünüze saglık dualarınızda bizi eksik etmeyin.............................
Back to Top
tülay View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tülay Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 21 2007 at 00:59
Allah razı olsun çok güzeeeellll....
GÜLLERİN EFENDİSİNE. BİR SONBAHAR GÜNÜ HAVA RÜZGARLI; BEN İSE YANIYORUM AŞKININ HAZANINDA. EY SEVGİLİ! NERDESİN? BEN KALDIM BURALARDA SENSİZ. KAVRULDUM AŞKINDAN. SERİNLET BENİ EY SEVGİLİ!
Back to Top
NUREFSAN View Drop Down
Yeni Üye
Yeni Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NUREFSAN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 24 2007 at 22:31
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.