www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED HAKKINDA KAYNAKLAR > YAZILI KAYNAKLAR > Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed(s.a.v) İle İlgili Mektuplar
  New Posts New Posts RSS Feed - yazalım
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

yazalım

Post Reply Post Reply
Author
KURUCU ÜYE
KURUCU ÜYE

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote akasya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: yazalım
    Posted: Ocak 29 2007 at 22:24

çok fazla bi şey istemiyorsam  efendimize mektuplar yazalım okularımızda bile böyle şeyler oluyor efendimi sevgimizi özlemimizi ona olan hasretimizi yazsak  nasıl olur ama

Bir gül gibi gördügün herkese gül
renk ve kokunla ruhlara süzül
hep bir sevgi sembolü gibi görül
tebesümle yaşa tebesümle öl
Back to Top
cannisar View Drop Down
Özel Editör
Özel Editör

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cannisar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 29 2007 at 22:33
ÇOK GÜZEL OLUR HEM NİYE FAZLA BİEŞY İSTİYO OLASINKİ BU SİTE PEYGAMBERİMİZİ BİZE TANITMAYA YÖNELİK ZATEN...........
Back to Top
guven.akbas View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote guven.akbas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 17 2007 at 00:47
bu gül resimini neren aldınız acaba tıkladığınız zaman hiçte hoş bir site çıkmıyor yöneticiler lütfen bu resmi kaldırın böyle güzel ve uhrevi havası olan bir siteden tam zıt olan sitelere bağlantı kutacak bir resim olması cok yanlış şeytani istekk ve arzularınıza bu siteyi let etmeyin bunun dünyadada ahirettede bedelini çok ağır ödersiniz
DUAYA MUHTAÇ BIR KUL
Back to Top
akasya View Drop Down
KURUCU ÜYE
KURUCU ÜYE

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote akasya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 17 2007 at 01:18

güven bey ben akasya ben bu siteye çok güzel bilgiler verdim ve bunların hepsindede olumlu cevaplar aldım siz ne hakla benim görüntüledigime bu tarz beni rencide edecek şeyler yazarsınız ...... eger sizin tabirinnizle şeytani bir görüntü verseydi eminim admin uyarır ver görüntüyü kaldırırdı.... ayrıca hiç bir gül eminim şeytani bir görüntüsü vermer çünkü ALLAH herşeyi özene bözene yaratmıştır size zaten resme tılayı denmiyor okuyun ve yorum yazmanız isteniyor......... unutmayinki  peygambere efendimiz isminin bulundugu ortamda lütfen ve itinayla şeytan kelimesini bulundurmayalım 

Back to Top
cannisar View Drop Down
Özel Editör
Özel Editör

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cannisar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 17 2007 at 02:56
GÜVEN BEY SİZ ÇOK FAZLA BU SİTEDEKİ KARDEŞLERİMİZİ RENCİDE EDİYORSUNUZ ZATEN AKASYA NIN ŞEYTANİ BİR DUYGUSU OLSA BU SİTEYE GİRMEDİKİ EMİNİMKİ BU KARDEŞİMİZİN İÇİNDE KESİNLİKLE BÖYLE BİR DUYGU YOK BU TARTIŞILMAMALI EVET HERŞEY İNSANA MAHSUS AMA BU TÜR ÇİRKİN ŞEYLERİ LÜTFEN ELE ALMAYALIM BURASI BUNLARI TARTIŞICAK BİR SİTE DEĞİL
Back to Top
akasya View Drop Down
KURUCU ÜYE
KURUCU ÜYE

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote akasya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 17 2007 at 03:49
uhrevi havası olan bir siteden tam zıt olan sitelere bağlantı kutacak bir resim olması cok yanlış şeytani istekk ve arzularınıza bu siteyi let etmeyin bunun dünyadada ahirettede bedelini çok ağır ödersiniz .yazmış oldugunuz bu tabirle kulhakkına giryorsunuz ahirettede bedelini çok ağır ödersiniz gördüğüz gibi bu tabir sizi ne kadar üzmüştür eminim  bu bir örnekti benim ne terbiyem buna müsade eder nede kulluk yapmaya çalıştğım iman ve islam ayrıca burası tartışma meydanı değil sadece size yanlışınızı göstermek için cvp yaz
dım ve son olarak bu kadar boş yazı yazdığım için kendim adına üzüldüm çünkü bu site  bu tarz yazılara layık değil bu
resmi admin kaldırana kadar veya site yöneticisi kaldırana kadar kaldırmayacagım Arifin fikri neyse zikride odur emeinim nasıl düşünürseniz öyle görürsünüz  

Not:Nasıl bakarsanız öyle görürsünüz ben gözlerimi o gülün peygamber efendimizi hatırlattıgı için baktım ben hakkımı helal etim ahirette kimsenin kimseyede hakkı kalmasın bana destek olan herkese

ALLAH DĞRU DÜŞÜNEN İNSANI DOSTLARINDAN MAHRUM EYLEMESİN  

Back to Top
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote guven.akbas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 17 2007 at 05:56
bacım hiç güle tıkladınmı neresi çıkıyor baktınmı lütfen yapma böye güzel kardeşim kaldır şu resmi başka güller koy bu siteye bu resimin altndaki bağlantı yakışmıyor ya konuyu lütfen uzatmayalım allah hepimizden razı olsun ve birbirimizi daha fazla kırmayalım hakkını helal et dua ile
DUAYA MUHTAÇ BIR KUL
Back to Top
ADMİN View Drop Down
Yönetici
Yönetici

suskun..

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ADMİN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 17 2007 at 05:58
Arkadaşlar niye bu kadar bu resme takıldınız ki.tıklamayın o zaman o kadar rahatsız oluyosanız
"Gönül Gönüldür,Olsada Göğsünde bir zalimin.. O'nu Kıran Gitmesin Tavafına Kabe'nin"
Back to Top
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote guven.akbas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 17 2007 at 06:00
AŞKI ŞEYDA BEN RESİMİ ÇOK BEĞENDİM VE KAYIT ETMEK İÇİN TIKLADIM VE SONUÇ BÖYLE OLDU YANI KONU BU
DUAYA MUHTAÇ BIR KUL
Back to Top
ADMİN View Drop Down
Yönetici
Yönetici

suskun..

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ADMİN Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Şubat 17 2007 at 06:02
dediğim gibi tıklamazsanız rahatsız olmazsınız hepsi bu yani.tamam site kötü olabilir ama akasya kardeşim onu kasıtlı koymuş olamaz.Bu kadar önyargılı olmayın lütfen..
"Gönül Gönüldür,Olsada Göğsünde bir zalimin.. O'nu Kıran Gitmesin Tavafına Kabe'nin"
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.