www.hz-muhammed.net Homepage

- Sadece  ve Sadece Peygamber Efendimiz (s.a.v) Hakkında Konu Paylaşılmasına İzin Verilecektir.
- Kul Hakkını ve Telif Yasasını İhlal Edici İçerik Eklenmesi Yasaktır.
KUTLU DOĞUM AYI GELDİ.
Şimdi SLAVAT ve HATİM lerimizle; PEYGAMBER EFENDİMİZ'e VEFA ZAMANI
  2009 (Okunan) 2010 (Okunan)   2011 (Hedef) 2011 (Okunan) 2011 (Kalan)
Salavat 1.268.640 1.247.200   1.000.000 80.000  
Hatim 4 Hatim 6 Hatim   5 1. Hatim  
2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı HATİM Kampanyamıza Katılır mısınız ?

2011 Yılı Kutlu Doğum Ayı SALAVAT Kampanyamıza Katılır mısınız ?

Forum Home Forum Home > EFENDİMİZ HZ.MUHAMMED (S.A.V) > Efendimiz Hz. Muhammed'in Mucizeleri
  New Posts New Posts RSS Feed - Hz.Musa'nın Bir Mucizesi (Bebekken)
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Hz.Musa'nın Bir Mucizesi (Bebekken)

Post Reply Post Reply
Author
Yeni Üye
Yeni Üye

Status: Offline
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bilalk Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Hz.Musa'nın Bir Mucizesi (Bebekken)
    Posted: Ocak 28 2007 at 22:52
Mısırda Firavun yaşarken onu tanrı  olarak kabul ederlermiş.Herkes Firavundan korkarmış.Firavun İsrailoğullarının çoğalıp o ülkeyi ele geçirmemesi için doğan yeni bebekleri öldürürmüş.Birgün bir kadının bir çocuğu olmuş.Bu Hz. Musa'ymış.Kadın (Hz. Musa'nın annesi)bu durum için çok ağlamış oğlunu öldürecekleri için.Sonra Allah'a dua etmiş:"Allah'ım!Sen oğlumu korumam için bana yol göster"diye.Sonra Allah kadına:"Sen git bu çocuğu Nil Nehri'ne bırak.Sonrasını'da bana bırak!demiş.Kadın bir sandığın içinde çocuğu Nil Nehri'ne bırakmış.Kadın Firavun'un huzuruna çıkınca bir sandık gelmiş.Firavun adamlarına sandığı açması için emretmiş.İçinden nur topu gibi bir oğlan çıkmış.Herkes bu oğlanı pek sevmiş.Firavun Hz Musa'yı öldürmekten vazgeçmiş.

Sizinde Yazmak İstediğiniz birşeyler varsa bilo.karahan@hotmail.com a e-mail atmanız yeterli (ne yazmak isterseniz e-postayla yollayın ertesi gün yazınız çıkacaktır!)
Back to Top
hayat naz View Drop Down
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote hayat naz Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 28 2007 at 23:31
PAYLAŞIMIN ÇİN TEŞEKKÜRLER ALLAH RAZI OLSUN
Back to Top
cannisar View Drop Down
Özel Editör
Özel Editör

Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote cannisar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: Ocak 29 2007 at 02:06
BİLAL KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN AMA YANLIŞLARI DÜZELTMEK GEREKİR
 ASLINDA OLAYLARI BİR KISIMDAN SONRA GİDİŞATINDAN ÇIKARMIŞSIN ASLINDA OLAY ÖYLE GEÇMEMİŞTİR LÜTFEN BİR DAHA GÖZDEN GEÇİR YALIŞIM VARSA ÖZÜR DİLERİM..........
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.17
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.